GalantWeb

kontrolka

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Robe, co jsi dělal s relém od ABS ?  Buďto špatný kontakt nebo vadné - vadné se mi nezdá , spíš blbě sedí v  patici . Závada se vymaže sama pokud relé sedí jak má .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Srelé jsem právě nic nedělal, pro zkoušku jsem ho jen vyndal a nasadil z5.
Jinak při nastartovaným motoru ani za jízdy abs nesvítí, jenom při testu sponkou na 1+4.
« Poslední změna: 13.07.2013 - 13:40:13 od Rob »


Offline Pepe

Při testu je to normální, takže ABS - O.K.  :mellow:   A co lambda sondy.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Při testu je to normální, takže ABS - O.K.  :mellow:   A co lambda sondy.
Tak to jsem rád, při testu,když bliká kontrolka abs,zároveň podle ní cvaká to relé ABS/v motoru/.....

lambdu jsem vyměnil za jetou z Daihatsu, udělal test a všechny 4 makaj, tak snad už dobrý, ale musel jsem nastavit dráty, ale skoro na ně nechce chytat cín /co to je proboha za materiál/, tak jsem na tom udělal cínový koule jak nasátý klíště a zatím maká.Otázka je, jestli dlouhodobě.
« Poslední změna: 13.07.2013 - 14:05:10 od Rob »


Offline Pepe

Ideální by bylo na ty dráty nacvakat konektor normální Cu to nebude .  Tak zatím to máš O.K.  a kdyby něco , tak písni nebo zavolej a napojíme nn Evoscan  a smázneme DTC z paměti .
Teď budu v garáži - bez diagnostiky .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo, zatím díky, ty dráty jsou snad z nerezu. :undecided:


Offline BlackJack

Konektory na lambdu by se neměly cínovat, ale spojovat přes prvek. Hrozí, že se cínová pájka roztaví teplem a spoj se poruší. Měď v kabelech u lambda sondy také nečekejte z důvodu vysokých teplot.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No jo, ale já měl po ruce jenom pájku nebo čokoládu. :(


Offline Drak

tak stejně ji máš jen na pokus a pak dráty nalisuješ přes drátovou spojku. On by se ti když ne teplotou, tak vybracema ten cinovanej spoj časem stejně rozpad.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tak stejně ji máš jen na pokus a pak dráty nalisuješ přes drátovou spojku. On by se ti když ne teplotou, tak vybracema ten cinovanej spoj časem stejně rozpad.
Jj, je to jen pokus. :mellow:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
diky moc,byli to ostřikovače
kde mi to sakra teče?vypadá to jakoby snad odněkud zezhora ,ale tam je hadička suchá.nevěřím,že mi rupla nádržka.
https://www.youtube.com/watch?v=sbJc2QEHSIE&feature=youtu.be


Offline Sir Dag

vypustit nadrzku...a celou tu hadicku vyndat..pak to uvidis. Nebo..me napada. Ta nadrzka ma spoj. pokud netesni a nalil jsi kapalinu az navrch..tak by to mohlo tyc tim spojem v nadrzce.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No ,zas budu muset nějak vlézt pod auto.
Prostě ráno jedu a nic.A odpoledne jedu domu a po kilometru se mi rozsvítí oranž. olejnička.V panice zastavím a doleju olej a kontrolka nezhasne.Dojedu domů,kouknu na nádržku ostřikovačů a ta byla do 3/4 plná,doleju na max ,kontrolka stále svítí a pod autem loužička z kapaliny ostřikovačů.
« Poslední změna: 18.10.2017 - 20:52:07 od Rob »


Offline Pepe

 Oranžová olejnička je měrka hladiny oleje . Někdy se to rozsvítí i když máš nový olej - a je mi záhadou prečo .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Olej neteče.
Jaká je teda kontrolka na hladinu kapaliny ostřikovačů?



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Nebo,že by ten zmatek dělal ten výplach motoru?


Offline Werewolf66

odstrikovace zadnou kontrolku nemaji, nadobka ti tece nejspis ve spoji jako me.

Zkontroluj hladinu oleje a jestli jsi delal vyplach, tak se ti mohl zabordelit snimac hladiny oleje.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
OK,olej neubývá,tak to bude asi rozpuštěným bordelem z oleje,který nějak nestačil vytéct.
Při pohledu zezhora,je to to čidlo v kroužku?
Po ujetí zhruba 60km kontrolka stále svítí!
« Poslední změna: 06.01.2018 - 20:33:26 od Rob »