GalantWeb

Strom

Offline Bayern

Ahojte kluci  :mad: napasoval jsem to do stromu  :'(  auto ostře táhne do leva a kolo je o pár cm posunuto směrem ke dveřím... doufám že budou jen ohlé ramena, nevím, v sobotu dám vědět, co ten čep řízení ? Ten bude nejspíš taky na kaši... doufám že nebude hnuto z nápravnicí....  :'(


Offline Bayern

Je tam vůbec něco takového jako nápravnice ?  :D však je to jenom soustava ramen a poloos... nápravnic mám vzadu že jo  ](-:


Offline Kouba96

Něco takového jako nápravnice tam je.  :D snad to bude jenom v ramenech. Uvidíš co tam najdeš.
Cos prováděl prosimtě  ](-:


Offline Bayern

No... to je na delší povídání.... to bylo spíš z nervů  -_- no snad jí nic nebude jel jsem asi třicítkou max....


Offline Kouba96

Tak se nenervuj ať to Galík nemusí odnášet  ](-:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Autovrakoviště SirDag přinejhorším pomůže. :mellow:



Offline Sir Dag

už jsme tu řešili horší auťák..taky jsme ho dali dokupy...hnula se tam těhlice s ramenama..
Dej vědět co vše budeš potřebovat a poskytnem to .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Bayern

super, potom když tak napíšu  :angel:


Offline Vojtíí

Dagu pokud myslíš mě. Tak já to měl horší. Tam to bylo na stolici. To moje dostalo daleko větší pecku si myslím. Měl jsem tam posunutou napravnici. V misce tlumiče byl jiný úhel takže tlumič byl špatně. Jenže já dostal pecku na vytočené kolo.
Jeden blázen do Galanta.


Offline Bayern

Tak jak jsem sundal kolo tak byli jakoby "spojené" ty dvě ramena, dřeli o sebe plus je tam ještě tá podkova... ramena jsem sundal takže budu objednávat rovné a to druhé zahrnuté  -_-