GalantWeb

Výfukové splodiny v autě

Offline Howler

Čaute,

stále řeším problematiku splodin v autě. Včera jsem byl v servisu a nenašli ani náznak děraveho výfuku či uniku kolem EGR které mám zaslepené. Problém se projevuje při otevření řidičova okna, tak okamžitě je citit zápach splodin z výfuku. Kamarád mi řekl že to muže být prouděním za autem ale co s tím?  ](-:výfuk mam origo od předku až dozadu akorat rezonator mám namísto středního dílu. Neřešil už někdo takovýto problém?

přispěvky typu tak si zavři okno a pust klimu vynechejte :D klima mi nefunguje -_-


Offline Drak

a je to cítit i když stojíš a vzduch neproudí?
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline grafik

Zkontroluj EGR tu trubku co leze ze svodů do sání je tam takoví husí krk a tam to rádo praská


Offline Howler

tak na místě a do 60kmh necitím nic a do 100kmh to jde citit. Kapotu jsem mel otevřenou a ani závan  ](-:


Offline Werewolf66

hele a co odvetraní kliky? To taky smrdi ruzne
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Howler


Offline Drak

jestli máš jen OCT napojené na původní místa a nemáš ho odvětrané do vzduchu, tak to nemá kde smrdět.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Howler


Offline grafik

OU, to sání málem mi vypadly oči dobrá práce  :mellow:


Offline Drak

takhle to přes ten filtřík může smrdět. Zkus co to bude dělat při cca 3500 tis otáčkách na místě. Jestli se z filtru bude linout smrad z klikové skříně. Pak to při vyšší rychlosti může vanout až dovnitř třeba topením
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Howler

taky mi chvilku trvalo než jsem ho přizpůsobil :). Tak Díky za nápad od Werewolfa66 ^_^ dnes má přijed na firmu karosař, tak navaří na sání trubičku a tím pádem odstraním ten mini filtřík a uvidí se. Tato možnost je dost reálná :P


Offline Howler

Skusím to samozřejmě otestovat jak radí Drak. Jj i topením to občas jde dovnitř. Je to takovej štiplavej zápach, očka mě myslím i jednou slzely :p :anz: