GalantWeb

Problém s motorem - OT hadání se

Host · 48 · 13831

Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
jsi docela vtipný... vážně.... už jen proto že mě ta práce okolo aut vlastně žíví a nejsem žádná blbka co se nechává vozit...... z blbečkama..
Tak že se trefuješ do nesprávného terče.....   Ale myslím že njlepší bude když napíšeš jak si dosáhl těch 300 koní u 1.8 T.  a každej kdo o tom něco ví si pak udělá svůj vlastní názor  kdo je trouba a kdo ne.....  hlavně neopisuj.... bylo by to moc nápadný...  -_-
Dobso...


Offline Lades

nepise se nahodou  "s" blbeckama?? namisto "z"??? ale je mozny ze se pletu, cestina nebyla muj oblibenej. jinak uz to hadani stacilo ne?? kdo to tady trosku zna a procita forum tak trosku vi, ze .... toho dost nakeca, ale neni sam, ze ......? sorrac , ze se vam do toho pletu a doufam, ze se na me za to nebudete zlobit a vratite se zpet k tematu nebo si zalozte vlstni tema na dohadovani(to uz mi tady bylo taky jednou receno tak jen predavam dal)
« Poslední změna: 30.03.2009 - 21:32:33 od Lades »
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
nepise se nahodou  "s" blbeckama?? namisto "z"??? ale je mozny ze se pletu, cestina nebyla muj oblibenej. jinak uz to hadani stacilo ne?? kdo to tady trosku zna a procita forum tak trosku vi, ze blazen toho dost nakeca, ale neni sam, ze Dobsonie... sorrac , ze se vam do toho pletu a doufam, ze se na me za to nebudete zlobit a vratite se zpet k tematu nebo si zalozte vlstni tema na dohadovani(to uz mi tady bylo taky jednou receno tak jen predavam dal)

dost nakecá? v čem kecám..no to jsem nyní zvědavý  -_-


Offline Lades

dost nakecá? v čem kecám..no to jsem nyní zvědavý  -_-
rozhodne sem ted nechtel zpochybnovat tvoje upravy a napady, chran buh, protoze tomu ja nerozumim. mel sem spis namysli prodej tveho galanta a koupe bouraneho od Crazy-Ivan. to bylo reci a nakonec nic, ze?? hele ale ja se tady stebou nebudu hadat
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Pepe

dost nakecá? v čem kecám..no to jsem nyní zvědavý  -_-
Lades má pravdu   :kiss:, koukejte založit téma  " KECY a jiné návody".  :worried:
V prvním dotazu byla zvědavost a v dalších odpovědích zvrhlost na jeho dotaz jak dostat motor do normálu.  :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Lades

drak: nikoho nenapadám a neurážím ,ale přizpůsobím se tvým požadavkům,taboa najdeš na TF a je tam vše česky.. takže nemusíš číst in english..


ladis :
ne skutečně jsem jen nakonec nekoupil,ale informoval sem ho, a dokonce jsem mu dal link na černou VR kterou jsem původně chtěl.. vyšla by ho na 128tis a měl by ji doma, dovoz bych mu zařídil.. nevidím v tom problém. GT3071 stojí téměř 40tis a já na všecko nemám. Takže si to přeber..dojezdím svůj galant a za 2 roky si tu VR4 přivezu a předělám to ze svého. Můj šlape prozatím jako hodinkdy,dnes sem ho odvezl do servisu k prohlídce,nenašli na podvozku nic. Takže netuším,kde vidíš něco o kecání,je to pořát mechanicky v top stavu..

a to že se tu hodinu vyjadřuju k diskusím,je spíš tím,že mám čas a dnes se vysloveně nudím. A když vidím něco bijícího do očí..tak mi to při té nudě nedá. to je celé. Klukovi jsem tu nechal odkaz,kde najde rady od profesionála,který se navíc tím samým motorem zabývá a jezdí snim drag racing. Netuším,co by chtěl víc..má víceméně obrovské štěstí,že vlastní zrovna to,co taboo má v malíčku u nohy, může se ho ptát na cokoliv,dostane profesionální radu..

vpohode...  nakonec neni to muj rybiz. mimochodem ten tvuj nissan vypada jako celkem "svizny" vozitko
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
:mellow: Hmm . Blazen: Ty sám si napísal : Dobsonie:to je ale opravdu ale opravdu velká snůžka nesmyslů ......O niečo neskor si napísal presne to čo ona písala len troška ale troška ináč...:písty wiseco +1mm
T28 turbo (1,3bar)
GTR 444cc injectors
GTST RB20 AFM
248st CA16DE exhaust cam
velký IC
walbro 255l/h
prodyšnější filtr
vyleštěné kanály



Čo sa týka soft tuningu, chip tuning ...Tak ten je dobrý akuraát na traktor t.j. diesel....Tam to malínko dvihne Nm
Za 2: tu Sa Baví o Galante 2.0 a nie O Nisane 200sx 1.8T Je rozdiel upraviť turbo a atmošku.

kde jsem napsal to samé co ona?


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
To teda hej  :mellow:  -_- Chlapec chcel vediet prečo mu netáhne motor a príde na to ako ma tunit ......dobré nie ?  :D
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
To teda hej  :mellow:  -_- Chlapec chcel vediet prečo mu netáhne motor a príde na to ako ma tunit ......dobré nie ?  :D


schválně si dej na altík menší řemenici  :D tak jak ti radí..



Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
 :undecided: Nehaj tak ! Ked sa vyznáš! Tak si nemusíš nič dokazovať  ! Ked nie , tak rýp ! Ale Ja s Tebou sa NEMAM o ČOM hádať . Tuto pitrisovi Išlo len o to prečo mu netiahne galoš......V tom mu porad.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Drak

drak: nikoho nenapadám a neurážím ,ale přizpůsobím se tvým požadavkům,taboa najdeš na TF a je tam vše česky.. takže nemusíš číst in english..

To nebylo jen na tebe , ale na všechny i když Dobsonie asi testosteron mít nebude :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519

schválně si dej na altík menší řemenici  :D tak jak ti radí..


Ona nepísala o menšiej remenici ale lahšiej! A to je rozdiel Keby som dal menšiu tak by to zmenilo otáčky , dobíjanie ....a po čase by mi odišli ložiská......Môže byť ?  :mellow:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
Ona nepísala o menšiej remenici ale lahšiej! A to je rozdiel Keby som dal menšiu tak by to zmenilo otáčky , dobíjanie ....a po čase by mi odišli ložiská......Môže byť ?  :mellow:

při vyšších otáčkách altíku by se dělo brzy  víc ..ale nechci řešit každý její nesmysl,..



Offline Rafik

Tak téhle diskuzi se raději obloukem vyhnu -_- jen se směju a směju... mě tak napadla fráze od Dragona: kdo ho má delšího?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline morfes

Draku nechtěl bys to zamknout? :worried:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Nebolo By zle ! Ale ty si šef  :big grin:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Drak

Zamknout ne, přeci ještě nepadla rada na původní otázku. Ale neřešte tu jiné temata a kdo dočůrá dál.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Zvrtlo se to tu podobně jak na mitsubishiclubu-vertigo/evoman - kdo zná víc EVO -  BOUŘKA!!!!!!!!!!!!!!!a nakonec jsou kamarádi!


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No nic, je vidět, že je to tady pořád na stejný metě... Ještě, že sem šel na to pivko...  :-D :-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!