GalantWeb

Tohle sem nemůžu nedat....

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
     

          Mame sa na co tesit

« Poslední změna: 09.05.2010 - 00:09:11 od kenry »
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline tombik

No tak co k tomuhle rict. trochu rasismu nikdy neuskodi. Ona je otazka ceho se ty pocty tykaji. Jestli  rasy nebo kultury. Jako kulturolog musim rict ze v prostredi nasich zemi prilis zmena radu nehrozi, spise dochazi k asimilaci kultury pristehovalcu. Takze me osobni resume? Ano svet bude plny genetickych muslimu (to je mi putna) Kulturne by se nas to snad dotknout prilis nemelo.

AD porovnavani s krestanstvim: Presne z toho duvodu razim propagaci ateismu :) Vyresilo by to spoustu veci :)


Offline ada4

To máš sice pravdu, ale bohužel si to nemyslí všichni... :)
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline tombik

No nemysli si to kazdy, proto je na tom potreba pracovat :D


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Tak ta křivka asimilace kultury přistěhovalci asi bude mít taky nějakou hranici, u který se zastaví a pak budou chtít asimilovat nás...Nebo se pletu? Tam se "trh" nenasytí"?
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline tombik

No tam je pak otázka na kolik jim dovolíš zakořenit jejich kulturu. Nesmí být víc přistěhovalců než se stihne asimilovat dostatečně na to aby pak ovlivňovali další přistěhovalce. Ale až tohle příjde tak už budu offline tak co :D


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No, u nás máme s přijímáním a podporou "kultůry" spoloobčanů velký zkušenosti... :-D Mě tahle problematika dost trápí, už proto, že nám EU nastavuje limity pro přištěhovalce, do kterých se budeme muset vejít a ČR jako taková bude "karanténou" pro EU..:-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline tombik

No to je trochu problem. Ale nikdo s tim nic neudela... :angry:


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No, proto sem nechtěl, aby Klaus podepsal lisabon, v kterým jsou tyhle podmínky vypsaný. Už dělaj z EU něco, co není volná zona pohybu a obchodu, ale super stát... :undecided:
Stačí se podívat do Francie nebo Německa, jaký tam mají problém s přistěhovalci a jejich kulturou... Hořící auta, neustálá zlodějina atp...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Ty kráávo. Jsem s toho hotovej. Na cestě máme jedno dítě. Druhé jsem nechtěl. No nechal sem se tím videem ukecat. Sládek na hrad... Sládek na hrad... Sládek na hrad... Sládek na hrad!!! :D
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Mě tak napadá že se tady jednou servou muslimáci s číňanama o zdroje a vodu...páč jich je taky jak much na hanoji.-...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Mě tak napadá že se tady jednou servou muslimáci s číňanama o zdroje a vodu...páč jich je taky jak much na hanoji.-...
:laugh: :laugh: :laugh: :D :D :D
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
A řekl bych že první to odnese řecko....pokud se neuklidně tak si je evropa rozebere....kdo bude další...?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline koty

s tím islámem to zas není pravda těch číňanů a větnamcu je ve světě více než těch muslimů stejně je to hrůza :angry:
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Ghost Buster

To je sice pravda, jenže mě trochu děsí ta statistika, že průměrná muslimská rodina má 9 dětí  :o

To už je trochu dost, bude se ten poměr obyvatelstva rychle měnit..


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
To je sice pravda, jenže mě trochu děsí ta statistika, že průměrná muslimská rodina má 9 dětí  :o

To už je trochu dost, bude se ten poměr obyvatelstva rychle měnit..

To je pravda.... do 40 let tady bude jiné náboženství.... :o
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)