GalantWeb

Moj Galant

Offline t.j.silence

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>


Čo na to vravíte?
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Držák na NTBK si dej do víka kufru, at to máš v úrovni očí, jinak na takový vybavení bych si vybral spíš Space Wagona.. :-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline t.j.silence

To to je riešenie do času. Do vika potom pôjde dotykoví napojený na PC. A po stranách budú komponentné repro hertz.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Misak

Tak at ti s tim pak nekdo neujede nebo nevyhazujes rano cihlu ze sedacky. Lidi jsou zavistivi....:-(
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Kam dáváš nákup a jak tu muziku ovládáš za jízdy? :D Jestli je to mobilní discotéka tak bych vyvedl výfuk pod přední nárazník
Radouš


Offline t.j.silence

Ha ha ha. A vieš že som riešil aj tento problém. Ešte že nieje výfuk v strede, ale aspoň bude v zime dobre kúriť na nohy. Inak je to vyriešené tak že je to vyberané cca za 5 min a cely kufor je tok voľný. Za jazdy sa nehrá, ale dá sa s tým urobiť slušná párty prakticky kdekoľvek kde zastaneš a autom. Trebárs pred obchoďákom a ľudia sa už nazbierajú samy, bavia sa a o to mi išlo predovšetkým.
« Poslední změna: 08.09.2010 - 16:14:30 od t.j.silence »
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline tombik


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To jde asi jen ve veloměstě. Tady by to myslím neuspělo
Radouš


Offline t.j.silence

O nemusí to byť zrovna veľkomesto, stačí dobrá partia.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

O nemusí to byť zrovna veľkomesto, stačí dobrá partia.

Pořiď si tam k tomu FM modulator, na srazech pak může tvojí hudbu hrát přes rádia víc aut.. To by mělo pořádnou atmosféru...  :mellow:
Máš to pěkný.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline t.j.silence

Vynikajúci nápad, už som to aj riešiť, ale odkiaľ ho zobrať. Doteraz som spájal okolité autá káblom. Viem o takých čo sa zasunú do zapaľovača, vloží sa SD karta, naladí frekvencia na rádiu a je. Ale ja by som potreboval taký ktorý bude mať audio vstup, aby som to prepojil z mixakom.
« Poslední změna: 08.09.2010 - 19:08:57 od t.j.silence »
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no některý ty fm modulátory mají vstup přes 3,5" jack abys na ně mohl napojovat různý playery....to by ti nešlo takto propojit???

jinak fakt pěkný, na kolik taková hračka vyjde ??? ^_^
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Vynikajúci nápad, už som to aj riešiť, ale odkiaľ ho zobrať. Doteraz som spájal okolité autá káblom. Viem o takých čo sa zasunú do zapaľovača, vloží sa SD karta, naladí frekvencia na rádiu a je. Ale ja by som potreboval taký ktorý bude mať audio vstup, aby som to prepojil z mixakom.

Jsou volně k sehnání na netu jako FM modulátor, umí jak hrát pres 3.5jack tak přes SD kartu, některý maj i cinche (viděl jsem v Německu).
http://auto.bazos.cz/inzerat/6699164/FM-modulator-na-MP3-do-auta.php

Jinak doporučuju před nákupem vyzkoušet, aby to mělo dosah.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline t.j.silence

No jasné sak viac ani nepotrebujem proste len nejaký audio vstup to už je jedno aká bude koncovka.
A gramce tie mi ostali z mojich DJ čias keď som hrával. A bolo mi to ľúto predať tak som to takto skombinoval, ale priznám sa že som mal tento nápad ešte som nemal ani auto. Preto som riešil hneď sedan. Ale inak som do kufra mimo gramofónov za-investoval nejakých 16000Sk, subwofer, zosilňovač, kapacitor, káble atď...
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No jasné sak viac ani nepotrebujem proste len nejaký audio vstup to už je jedno aká bude koncovka.
A gramce tie mi ostali z mojich DJ čias keď som hrával. A bolo mi to ľúto predať tak som to takto skombinoval, ale priznám sa že som mal tento nápad ešte som nemal ani auto. Preto som riešil hneď sedan. Ale inak som do kufra mimo gramofónov za-investoval nejakých 16000Sk, subwofer, zosilňovač, kapacitor, káble atď...
Já měl v Galantu v kufru a vůbec v ozvučení asi 3x tolik zainvestováno... Ale ten nápad se mi líbí, jen bych to řešil asi v jinym autě..
Teď do Imprezy dam jen něco decentního, co nebude těžký...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Tak to je krutá vychytávka mít mixážní pult v kufru :)))
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline t.j.silence

Jsou volně k sehnání na netu jako FM modulátor, umí jak hrát pres 3.5jack tak přes SD kartu, některý maj i cinche (viděl jsem v Německu).
http://auto.bazos.cz/inzerat/6699164/FM-modulator-na-MP3-do-auta.php
Jsou volně k sehnání na netu jako FM modulátor, umí jak hrát pres 3.5jack tak přes SD kartu, některý maj i cinche (viděl jsem v Německu).
http://auto.bazos.cz/inzerat/6699164/FM-modulator-na-MP3-do-auta.php

Jinak doporučuju před nákupem vyzkoušet, aby to mělo dosah.

Jinak doporučuju před nákupem vyzkoušet, aby to mělo dosah.

No už som si aj vybral. Vždy som to chcel, ale nikdy ma to nenapadlo aj hľadať.
http://www.autovybava.sk/fm-transmittery-c-1.html
Tu ich pár je a aj so vstupmi cez 2,5 alebo 3,5 mm jack
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Misak

Kdysi jsem jeden koupil v Tescu, 999,- na usb a 3.5 jack. Pokryje 2 auta vlevo a 2 vpravo, kdyz bych to nemel v palubce ale nekde na viditelnym miste tak i vic.
S tema novejsima na tom budes jeste daleko lepe :-)
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline t.j.silence

Sak dačo vyriešim. Tieto majú dosah 5 m to nie je až taká sláva ale stačí to.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP