GalantWeb

půjčka-bez doložení prac.smlouvy

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ted si pust novu !!!!! Zprávy o pujčkách. :'(   Radous -tos neměl.
« Poslední změna: 26.12.2010 - 19:42:27 od robb »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
člověk musí být opatrnej a hlavně musí koukat na jaké číslo volá. To je nenapadlo že když volají na 90750 že to je placené číslo?
Radouš


Offline Rafik

Zjišťoval jsem si podmínky společnosti Bankerat a četl jsem dlouhou diskuzi a v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ s něma nespolupracovat! Je to další podvod na českém webu, v podstatě nemají vůbec opravnění na manipulaci s financemi. Na ČNB jsou i závažné stížnosti a řekl bych, že dlouho na českém trhu nebudou.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
oni jsou jen zprostředkovatelé. Akorát by mě zajímalo jaký maj metody pro vymáhání dluhů
« Poslední změna: 27.12.2010 - 00:05:42 od Radous »
Radouš


Offline Rafik

No právě proto, že jsou jen zprostředkovatelé, ale nakonec nemají žádnou povinnost řešit vymáhání dluhu. Další věc je ta, že všechny finance se točí přes jejich účet a věřitel s dlužníkem mají zákaz spolu komunikovat. No je to hnus.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
No nevím. Já četl najejich stránkách že když půjčím tak pošlu peníze rovnou na účet dlužníka
Radouš


Offline Rafik

Tak to čteš špatně. Stáhni si vzor smluv, budeš se divit :mellow:
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Rafik

Je to chytře udělané, vzor smluv si stáhneš až po registraci. Já jsem se zaregistroval na vymyšlené údaje. Jen pro zajímavost:

4.1 Věřitel poskytne dlužníkovi částku uvedenou shora v čl. 3.1.1 této smlouvy a to tak, že částku půjčky převede na účet uvedený v čl. 3.1.7 této smlouvy a administrátor převede částku půjčky dlužníkovi na účet uvedený v čl. 1.2 této smlouvy a to nejpozději do 3 dnů od jejího obdržení a od obdržení kompletních smluvních podkladů.

3.1.7 Účet pro poskytnutí půjčky: 2532975369 / 0800


4.1 Administrátor nepřebírá rizika spojená poskytnutím půjčky, resp. uzavřením smlouvy o půjčce ani nezaručuje návratnost prostředků. Vzhledem k distančnímu systému uzavření smluv, administrátor nekontroluje údaje uvedené ve smlouvách uvedených shora, pouze zjišťuje, zda byl dodržen
požadavek úředního ověření podpisů.
4.2 Případné riziko spojené s poskytnutím půjčky i riziko spojené s jejím přijetím (zejm. přiměřenost úroků, splatnosti apod.) jsou výsledkem rozhodnutí dlužníka a věřitele uzavřít smlouvu o půjčce v návaznosti na výsledek internetové aukce a administrátor nemůže žádným způsobem kontrolovat vzniklá rizika a přiměřenost smluvnících podmínek.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Toto jsem četl

Čerpání a splácení půjčky
Do 3 pracovních dnů od podpisu smlouvy, zašleš dlužníkovi na účet uvedený ve smlouvě peníze.

Což jsem chápal jako na jeho vlastní účet. To se mi moc nelíbí. Ale bod 3.1.7 mě nechává naprosto chladným protože od toho mají vymáhací firmy
Radouš


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Si to tak pročítám a zjišťuju že to snad psal nějakej magor co vyšel v 7 třídě pomocný školy? Na jedný stránce píšou tak a na druhý úplně otočej a je to zase jinak. Zajimavý počteníčko
Radouš


Offline morfes

zajímavé...
ale není to náhodou smysl toho celého? Všichni do toho jdou s tím, že nejsou jištěni žádnou institucí - to by ztratilo smysl a člověk by mohl jít za bankovní institucí! Přímá půjčka věřitel-dlužník. Oni nejsou ani zprostředkovatelé - pouze poskytují aukce, kde si člověk může vybrat pro něj nejlepší nabídku. To že si člověk vybere špatnýho věřitele/dlužníka, to už je jeho smůla a za to samozřejmě ručit nemůžou.

Dle mého názoru takové stížnosti vznikají právě tím, že lidi nedokážou pochopit smysl - u nás je to první takový projekt, leč ve světě úplně běžný - a co jsem sledoval reportáž se zakladatelem, tak býval zaměstnancem právě takového projektu v usa - no a zjistil, že to tu je nepopsaný papír.

Jak to dopadne ukáže až čas, je to na začátku a vychytávají se chyby a zřejmě se budou snažit vystrnadit podvodníky apod.
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rafik

Morfe, pokud to je tak jak říkáš ty, proč potom se všechny peníze točí přes účet administrátora a ne přímo mezi lidmi? Co je hnusné, tak že věřitele lákají na to, že více peněz vydělá na penále, pokud dlužník nezaplatí splátku včas. Ale to, že 50% penále si nechává firma jako odměnu je až ve smlouvě.

Ono celkem jednoduše se tam naťukají nějaké iniciály, klidně vymyšlený čistý měsíční příjem a jednoduše se dostane půjčka. A když potom přijde na exekuci vymahačskou firmou, co si vezmeš na sociálním případu, který bydlí v podnájmu a nemá ani vlastní televizi?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline morfes

tak mělo by to být tak, že je všechno anonymní - či-li ani číslo účtu se dva mezi sebou nedozví - opět se dostáváme ke smyslu - pokud by jsi věděl všechno o druhé straně, tak by jsi nepůjčil nikomu nic (stejně tak jako banka).

Zkušenosti s tím nemám a ani nechci - ani to neobhajuji! :)
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy



Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
já po přečtení pár příspěvků na několika různých stránkách raději neinvestoval ale zajímalo by mě jak dopadl trucker
Radouš