GalantWeb

Upgrade

Offline mAty723

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 61
To děláš všechno Draku ve svém volném čase a zadarmo? :-D
Kolik tak času ti celý tenhle přechod zabere? :-D


Offline Sir Dag

Tak test na mobilu cislo dve (za me). Web se jiz zobrazuje normalne i s fotkami v tematech, i historie chatu bezi. Takze podle me odladeni chyb ci doladeni (kazdy to pojmenovava jinak) se dari.

Ps: problem s nezobrazovanim statistiky a profilu (v leve horni casti) na homepage (oproti tobe) stale trva. Ovsem toto je i u PC
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Asi takhle u mne
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Statistika a záložka můj profil beží .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

To děláš všechno Draku ve svém volném čase a zadarmo? :-D
Kolik tak času ti celý tenhle přechod zabere? :-D

Dělám to ve volných chvilkách když není práce a potomek usne :)  a zadarmo
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Už jsme zažili tolik upgradů tady a vždycky se na ten nový zvyklo.


Offline Sir Dag

Ahoj Draku. Nalezen Bug: Po prepnuti z deniho na nocni rezim se hned nezmeni barva textu v chatu ci foru. Ovsem kdyz se pak udela refresh stranky, tak pak se barva zmeni a lze vse cist hned.

Takze kdyz jsem zmenil z deni na nocni a pak klikl na dane neprectene vlakno, tak vlastne k refreshi jiz doslo. Je to prkotina, ale tak znas me, hlasim vse co najdu at je vse co nejvic dokonale a zaroven je to trochu navod pro ostatni, ze refresh pomuze. :)

Ps: Dekuji, ze se o web staras. Nebyt tebe, tak nevim....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

o tom vím a hledám kde je problém :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline danmickaa

Něco podobnýho se děje s ikonama (Domů, garáž...). Při prvním otevření stránky se místo těch ikon zobrazují jenom kostičky, F5 nepomáhá, musím na něco kliknout, třeba na Galantweb.com, pak se ikony zobrazí.


Offline Drak

opraveno
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline danmickaa

Problém byl u mě - mám stránku na záložce uloženou pod https://galantweb.com/, teď jsem ji uložil jako https://galantweb.com/index.php a problémy to nedělá :)


Offline Drak

nastavil jsem, že vše, co obsahuje "galantweb.com" se automaticky přenastaví "https://galantweb.com/"
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline danmickaa

Když rozkliknu nějaký auto, tak nejdou zobrazit obrázky ani úpravy. Když přepnu do starýho vzhledu, tak to tam všechno jde.
« Poslední změna: 15.02.2020 - 23:22:14 od danmickaa »


Offline Drak

opraveno...test
« Poslední změna: 11.05.2020 - 08:45:17 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline danmickaa

Super, ještě mám dotaz, jestli by šlo nějak udělat, aby se mi nezobrazovala stránka "potvrdit nové odeslání formuláře" když chci při vyhledávání přejít na předchozí stránku s výsledkama vyhledávání.