GalantWeb

Dotaz

Offline Sir Dag

můj 2.0 měl centrální zamykání..Ovšem měl digiklimu, takže další stupeň výbavy.

Teď mám 2.5 též s digiklimou, jen o rok mladší 98, a mám k němu i klíček na dálku. Ovšem zda funguje  :undecided: bůh ví. Je nějaký porozebraný a zatím jsem ho dohromady nedával. :D

PS: měl jsem za to, že z výroby dálkové ovladání není. Že se jedná o dodatečně přidanou záležitost majitelů.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline sedlik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
mě by zajímalo jestli tam je plovoucí kod tudíž by stačil jakejkoliv dálkáč a nebo jestli maj japonci nějakou pevnou fregvenci nikde sem seto nedočet


Offline pol252

Tenhle má centrál a digiklimu...jinak VIN: JMBLNEA2WVZ001339


Offline pol252

Tak chlapi, asi mám vyhráno, ptal jsem se i na našem místním úřadě přímo vedoucího odboru registru motorových vozidel a ten mi napsal: Dobrý den. U vozidel které byly dočasně vyřazeny z provozu tzv. depozit do 30.06.2013 a do 30.06.2015 majitel nenahlásí na registrační místo, kde se vozidlo nachází a co s tímto zamýšlí dále dělat ( celková oprava a pod.). tak vozidlo ze zákona zanikne a již jej nelze vzít zpět do registrace a žádná pokuta nehrozí.
S pozdravem
Milan Burian
vedoucí oddělení
     Městský úřad Černošice - Správní odbor
oddělení evidence vozidel a řidičů

Takže už jen počkám, až budu mít chechtáky z jednoho projektu od táty a koupim otloukánkovi bratříčka :D



Offline Trewor

Jen ze zvědavosti, co to tam je za rozměr gum?
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline pol252

Nejsem teď doma takže to nevim přesně. ...ale mam za to, že 205/65 R17


Offline Sir Dag

ty gumy mohou být špatné od toho jak to dlouho stálo. Prostě jim bude moc. Můj případ, zpuchýřované, rozpraskané atd...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Ahoj chlapi..budu mít speciální dotaz....víme někdo na kolko máme stavěné výhřevy v sedačkách..myslím tím zda tam máme 35W nebo 50W výhřevové čtverce....nebo je to jedno jakou watáž tam dáme.. jde mi o to co to hlídá za případnou jednotku..
1) zda low heating spíná jen spodek a high heating spína i záda..
2) nebo zda low heating  pouští do obou nějaký proud či napětí a high heating  pouští do obou větší proudy či napětí..

proč se na to ptám..nechám si totiž výhřev vyměnit..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

není tam žádná jednotka jen dvě spiraly . Na low jde napětí do přes obě proti kostře, na full smažení jedou každá spirala proti kostře a tímtopí dvakrát tolik.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Kouba96

Taky se Vám ty kožené sedačky pomalu vytápějí? :undecided:


Offline Pepe

 To je tím ,že mezi dečkou a tvým pozadím je 1,5 cm molitan a potah  :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kouba96

 :laugh:  :laugh: jasný, ale pořád mi to připadá dlouho 
](-:


Offline Sir Dag

a nebo jsou vlákna už v pr...no v karbonovém nebi :D

Draku...podle schématu, zdali chápu dobře, tak to zda jde napětí/proud přes obě či na každou paralelně zvláš si řeší ovládání výhřevu..to znamená, že já bych teoreticky nemusel nic řešit a jen vyměnil ty výhřevové dečky..Teď je otázka jak moc silné mohu dát. Na kolik ampér..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline in4mator

To mě celkem zajímá, až to vyřešíš, tak dej vědět :) Protože mně vyhřívání nefunguje a problém jsou prý dečky. I když že by přestaly topit všechny čtyři, to se mi nezdá... Na netu někdo prodává např. originál dečky do Rapida za 200 Kč/sedadlo, ale jestli by šly použít, to nevím...
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Sir Dag

jde o to, že karbonová vlákna sice vydrží..ale co si budem nalhávat..17 let nevydrží a jsou dávno přetrhaná..a tak prostě netopí..a nebo topí pár vláken co ještě nebyly přetrhány..takže vlastně netopí..moje sedačka řidiče...tam ani není poznat, že by se něco dělo..a u sedadla spolujezdce to trvá tak 10 min než se začne něco dít..Měli to obě má afta..

proto jsem se rozhodl to narpavit a dát do kupy..mno..možná budu první z webu..možná ne..to nevím..ale chci zjsitit na kolko to vyjde a jak by to šlo udělat.. Koncept už mam vymyšlení..otázkou je teď cena..našel jsem totiž přídavnou černou koženou "dečku/potah" s výhřevem, který se dá na sedadlo a je to..na tu zimu by to stačilo a jedno vyjde na 500kč.. ovšem dvě..to znamená dvoje zapalování..no..takže sice by to bylo o dost levnější..ale mě trápí právě onen počet zdířek zapalování :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Sir Dag

to je prasácký...takovou mrchu tam mít u páky..to víš, že já bych to hned nějak udělal a celé bych to schoval někam pod tunel..ovšem proč to nemít prostě origo :D :D

A nebo..vzít potah a dát to do origo konektoru výhřevu sedačky...oooo toje idea :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dost aut má zásuvku "zapalovače" i na konci tunelu,u zadních spolucestujících. :-D


Offline Sir Dag

galant ji nemá..ale já si ji dodělal.. :D :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206