GalantWeb

Vaše setkání s psychopatem

Offline Severín

Rád bych se zde podělil o své zkušenosti s magory a hledal nejlepší řešení, jak se se nimi vypořádat. :big grin:
A teď nemyslím, že mi tam někdo vjede nedá přednost nebo nevyhodí blinkr, atd... ale spíš reakce na tyto věci. Nakonec, nikdo není neomylný a asi se každýmu už něco "povedlo".

Příběh první: Minulý týden jsem vjel na kruháč souběžně s jiným autem a měl jsem  mu dát přednost, jenže jsem byl rozjetej, tak jsem tam hodil myšku s tím, že vyjedu a zmizím, jenže pán na to šlápnul, dojel mě, v 70km/h se mi nalepil na kufr a cca 200 metrů neustále blikal a troubil, až bez blinkru prudce zabočil vlevo do ulice. Ano, byla to moje zbrklost a chyba, ale kdybych takhle reagoval já, tak většinou nedělám nic jinýho...

Příběh druhý: Včera jsem se po tmě motal v Dejvicích a hledal flek. Všude milion aut a ulice se zúžila na jeden pruh. Najednou se proti mně vyřítil týpek a kdybych nezačal couvat, tak mě snad nabořil. Bylo mi to divný a opravdu jsem zajel asi 30 metrů do jednosměrky. Jenže týpek si stoupl vedle mě a nic. Tak jsem musel zcouvat až před něj, abych ho mohl objet a on tam furt stál a civěl na mě, jak vrah. Ve dvojkový oktávce takovej čtyřicátník a vytřeštěný oči. Když jsem odbočil správně, tak ještě chvíli čuměl a pak odjel....

Zatím se mi vždy vyplatila pasivita a nenechat se zatáhnout do hry jejich chorýho mozku. ](-:


Offline Jeníček

kasr, nůž a sekera v autě je jistota. buď dále pasivní ale nastane-li problém - aktivně se braň. toť má rada.
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Pepe

 1. souběžně na kruháku --- myslíš v Dejvicích ?  Tam je nájez ve dvou pruzích normál, jinde je to jednoproudé . Jestli se jedná o vjezd na kruhový objezd souběžně ve 4 vjezdech , no problem . Když už někoho naštvu, tak alespoň blinkrama dám najevo že jem udělal chybu nebo poděkuji .
2. Vjezd do jednosměrky se povede každému - přehlédnutí zákazu vjezdu- ale věčšinou všichni čumí , jak se ti to povedlo . Když je to jen mimika , dobrý , --- jsou li to různá gesta rukama apod. , musíš dotyčného nechat odpustit páru . Vžij se do situace , kdy jedeš jednosměrkou a proti tobě vlítne auto v zákazu - jak zareaguješ .
Hezky se to píše , ale někdy o zanadávání není nouze .

A jedna rada nakonec - jezdím v autě zamčen .
« Poslední změna: 13.12.2015 - 13:06:10 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jeníček

na silnicích je to občas divoký. ale zažil jsem i jednou cestu s kamarádem, on řídil, udělal prasárnu (myška před zůžením) ale pak na něj bliknul varovkama že se omlouvá, ale týpek nás pak o kousek dál doje, předjel, vybrzdil a vyběh na nás s nějakou dřevěnou latí. tak sme nečekali a  zmizeli.
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Severín

Kruháč to byl v Rudný.

A v tý jednosměrce jsem fakt neletěl, hledal jsem po tmě místo a navíc to tam vůbec neznám. A hlavně pokud někdo jede proti mně, tak zastavím a ne že se ho snažím nabořit!!!

Mimochodem denně jezdím po Praze s dodávkou a kdybych byl takovejhle rapl, tak už možná sedím na Ruzyni. Jsem hodně tolerantní a když už mi tam někdo vlítne, tak si něco řeknu pro sebe a ne že začnu ohrožovat jeho, sebe a případně okolí. Proto mi takový lidi přijdou jako magoři. Ale to že mě chce někdo "sejmout" se mi stává jen s osobákem.
« Poslední změna: 13.12.2015 - 13:18:29 od Severín »


guest2672

  • Host
co pozoruju já tak je facht že na silnicích je čím dál víc psycháčů a vypatlanců člověk aby dával pozor i na ty co mají dát přednost každý člověk udělá chybu o tom žádná ale je potřeba se podle toho zachovat.


Offline BlackJack

Já jsem jednou jel na běžné silnici mezi dvěma obcema. Za mnou jelo černé Audi A3 a předemnou žigulík s vozíkem naplněným senem. Přibližovala se zatáčka a Audi začala předjíždět. Jenže v ten moment se ze zatáčky vyřítilo auto a Audi bylo v pr*eli a co jsem nečekal, tak řidič A3jky se chtěl vpíchnout mezi mě a Žigula. To jsem měl celkem nasráno, protože jsem musel tvrdě na brzdy a pravou stranou jsem hobloval krajnici.
Sem se tak nasral, že jsem přepnul na benzín a s nohou v motoru jsem ho dojel a začal troubit. Úplně ve mě vařila krev. Málem jsem zařval v příkopu. Oči jsem měl rudé jak krabička amerického výrobce cigaret. Enemže co jsem úplně nečekal, tak ten dement zašlápl brzu, já do něj málem ještě vrazil .. to už jsem byl úplně maximálně vytočený. Chtěl jsem mu tak rozbít držku, že jsem ho předjel, zastavil úplně celou silnici, vystoupil ... no a rychle zase vlezl za volant a jel dál .. V té Audině seděli 4 cestující - i když mladíci, tak bych s rukama proti nim neuspěl.
Přitom auto řítící se před vjezdem do zatáčky bylo zřetelné a viditelné.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


guest2672

  • Host
Já jsem jednou jel na běžné silnici mezi dvěma obcema. Za mnou jelo černé Audi A3 a předemnou žigulík s vozíkem naplněným senem. Přibližovala se zatáčka a Audi začala předjíždět. Jenže v ten moment se ze zatáčky vyřítilo auto a Audi bylo v pr*eli a co jsem nečekal, tak řidič A3jky se chtěl vpíchnout mezi mě a Žigula. To jsem měl celkem nasráno, protože jsem musel tvrdě na brzdy a pravou stranou jsem hobloval krajnici.
Sem se tak nasral, že jsem přepnul na benzín a s nohou v motoru jsem ho dojel a začal troubit. Úplně ve mě vařila krev. Málem jsem zařval v příkopu. Oči jsem měl rudé jak krabička amerického výrobce cigaret. Enemže co jsem úplně nečekal, tak ten dement zašlápl brzu, já do něj málem ještě vrazil .. to už jsem byl úplně maximálně vytočený. Chtěl jsem mu tak rozbít držku, že jsem ho předjel, zastavil úplně celou silnici, vystoupil ... no a rychle zase vlezl za volant a jel dál .. V té Audině seděli 4 cestující - i když mladíci, tak bych s rukama proti nim neuspěl.
Přitom auto řítící se před vjezdem do zatáčky bylo zřetelné a viditelné.
to je přesně o tom že nikdo neví kdo v tom autě sedí a kolik jich sedí nechat se odprásknout od nějakého zdrogovaného magora nemá cenu.


Offline ondraseek

Magoru jezdi vsude den co den se rozciluju na silnici ](-: ](-:
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

dal bych zakon povinost mit v aute kameru
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jezdím po Praze jenom kousek,ale i tak zažiju od řidičů vracejících se směr Kladno a dál, nejedno překvapení.Neberte to nikdo prosím osobně. :mellow:


Offline Sir Dag

Kolikrát udělám ptákovinu. Hlavně tam kde to neznám nebo je velmi hustý provoz (třeba Praha). Takže se mi kolikrát stane, že mi navigace řekne za 100m v pravo a já stojím vlevo na třetím pruhu. Jenže jedeme 50km/h takže když už mam odbočovat tak jsem teprv na druhém pruhu (ve prostřed). Takže zastavím, dam blink a čekám až mě někdo pustí.
To si piš, že na mě někdo zatroubí či zabliká, ale tak co. Potřebuji odbočit.
Navíc jak říkám, kdyby pospíchal do nemocnice nebo tak něco tak by to dal najevo či by kličkoval a pelášil a na majetek by se moc neohlížel.

Proto když něco takového vidím, říkám. "Co tu vyvádíš ty maďare....to tu parkuješ neco co jako..."
Ovšem jsem v klidu a říkám si to jen tak nebo, abych to ukázal spolucestujícím. Nemám žádnou tendenci někomu někde něco bořit.

Ovšem co mě víc štve je to, že se poslední dva roky čím dál víc bojim o svoji zadní část vozu. Čím dál více lidí dobržuje na poslední chvíli nebo ti jede přilepených na prdeli.
Kolikrát jsem zahamtl, protože mi tam něco vjelo, vešlo, posledně vlítl kus dřeva z auta. Dokonce jsem prdce brzdil, protože na poslední chvíli jsem si všiml díry jako kráva. Cca půl metr.
Reakce aut za mnou: prudce brzdili a mnohdy to stáčeli do jiného pruhu (dobrzdili a měli čumák vedle mých zadních dveří).
Také mi před rokem takto rozsekali prdel. Nárazník, páté dvěře a kasle promáčklá až na zadní dveře. Vyjádření pojišťovny 10 000 Kč odškodnění. No, auto jsem měl půjčené a říkal jsem ať se odvolá. Prej na to kašle tak má 10tis.

Opravdu bojim bojim o prdku galoše  ](-:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo Praha je rychlá,divoká a často nepředvídatelná. :(


Offline Pepe

dal bych zakon povinost mit v aute kameru
Ale i vzadu , jinak ji mám.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline ondraseek

kameru taky mam teda jen ve predu a dnes je castejsi a castejsi vybrzdovani coz je na ty kamere krasne videt  :big grin:
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos