GalantWeb

Ukradli mi Galanta

Offline Drak

to už je skoro 10 let, myslím, že jsem obeslal všechny + všechny vrakoviště. Nikdo nic neviděl a neslyšel.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
Horší by bylo prijit o Legnuma ne?
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Tohle jsem zrovna na mysli neměla  :roll:
To auto bylo do necelých 2 dnů u toho co zaplatil , a počítám buď Rusko , Polsko  , Německo.. ale spíš Rusko  :mellow:

Myslela jsem ale to jak si tyhle lidi vybírají ...
Vybírají si weby s auty , kde se prakticky bez problémů dostanou po registraci k fotkám ostatnich uživatelů + osobním údajům.. jako bydliště a nebo jen lokalita.. no a pak už je to jen otázkou co se jim zrovna líbí  :mellow:

Druhý způsob je u většinou movitějších lidí co vlastní auto třeba za 5 mega a víš , a to přímo na registru motorových vozidel mají své koně , ale to takhle funguje po celém světě ..

Jde hlavně o to !
Na fotkách vymazat RZ (registrační značku )
Ve svém profilu neuvádět přesnou a nebo celou adresu , nejlepší je nechat to prázdné ...A hlavně také hlídat si pozadí na fotkách !

Takhle všichni co jste tu ,  získáte mnohem větší šanci že se jednoho dne neprobudíte do nekonečné černé můry  :kiss:


Teď mě to došlo ...
už vás tu otravuji téměř +/- 12 let.. :-D
« Poslední změna: 28.01.2016 - 17:50:58 od Dobsonie »
Dobso...


Offline in4mator

Něco na tom bude... ale Japonci, a ještě k tomu tak staří, se přece nekradou :)
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
V tomto případě bohužel nezáleží na značce , ale na stav ... a Drak měl zběratelské unikáty a ještě zrekonstruované  :undecided:
Dobso...


Offline in4mator

To vím, že Drak měl (a má) unikáty, to je pak asi velké lákadlo. U nás ve Zlíně a okolí se zase ztratilo pár Fábií RS, kámoš už má tu jeho zajištěnou víc než měl Krejčíř svoji vilu :) Zámky všeho možného, tajné vypínače, atd. V německu je prý v top 5 nejkradenějších modelů aut...
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline mikisaurus

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
Já je teď pořád sleduju na netu. Sháním 2.5ku. Kdybych ho někde viděl, dám vědět :)