GalantWeb

Reproduktory - Galant 97-03

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
jj mám podobný názor..ale mě stály infinity pár stokorun..koupil sem je od kámoše, válely se mu doma. Nechci dávat tisíce za hudbu, potřebuju sypat jinde.


Offline BlackJack

Tak jsem zvážil pozdější nákup autorádia a repro, ale samozřejmě otázky jsou.

Pokud jsem dobře studoval a díval se po konstrukci repro, do žraloka vlezou 165mm repro, ale s úpravami. Tudíš otázka - jaké úpravy (řezání)?

Pro žraloka je problém sehnat rámeček - něco takového viz. dole, takže se raději ptám.

Pak další věc je ta, že můj žralok je vybaven pouze 4 repro, bez výšek, ani na ty výšky nemám otvoru či přípravu - kde se vzadu nacházejí výškové repro?

Nejdůležitější pro mě však je, zda-li vlezou libovolné 165mm repro do děr bez těch úprav.

Díkes ...
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Drak

vejdou se tam libovolné 165 s hlobkou max 72mm. Hlubší se musí podložit aby šlo stahovat přední sklo. Výškové vzdu nejsou. U sedanu jsou v platu s konstrukcí dualcone /membrana s dvěma tvary/ ale spíš je to širokopásmo. To , co je na obrazku je standartní výbava každých dveří. Jestli to tam nemáš, tak to někdo pžed tebou zabavil.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rafik

Vzadu výškové repro nejsou. Výšky bys měl mít v předních zrcátkách. V předních dveřích středobas a pod zadním oknem třípásmové repro.

Sorry Draku, nevšiml jsem si té věty s výškama, tak jsem to doplnil  :laugh:

.. zajímavé je, že žralok má přípravu pro woofer :o
« Poslední změna: 16.12.2010 - 21:59:59 od Rafik »
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
a dneska je woofer v lepších autech standartní výbava. Někdo s tou muzikou začít musel -_-
Radouš


Offline Drak

žralok, který měl standartně MMCS (navigace a multimedia) tak měl i 200mm woofer. Jen se jaksi tato vybava do evropy nedostala
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Ghost Buster

žralok, který měl standartně MMCS (navigace a multimedia) tak měl i 200mm woofer. Jen se jaksi tato vybava do evropy nedostala

Ty jo, nemá někdo fotku jen tak pro zajímavost jak vypadala palubka s originál navigací? Zřejmě to bylo klasicky 2-DIN místo rádia a příhrádky. Jinak ten origo zvuk musel být super, protože mi přijde, že i bez toho wooferu hraje žralok moc pěkně... :evil:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
jj taky sem ji viděl ale není to nejak extra pěkný
Radouš


Offline Drak

No pěkný... to je věc vkusu a asi to vypadá líp, než nějaká dobastlenina.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

standartně to má místo tý alpiny jen kazetový přehrávač, CD a DVD v kufru, a všechno to je na JPN frekvence, takže radio končí na 89 MHz...dál nic nenaladiš a TV je v NTSC systému. Jediný co funguje je GPS, ale zase k ní nejsou mapy :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

mitsubishi electric, sumitomo electric, ty novější jsou už od Rockford Fosgate
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Od mitsubishi electric jsme brávali v práci  zboží, ale ted už ne, škoda, že jsem to nevěděl dřív.
« Poslední změna: 17.12.2010 - 18:54:53 od robb »


Offline Ghost Buster

No pěkný... to je věc vkusu a asi to vypadá líp, než nějaká dobastlenina.

Náhodou to je vymakaný, ladí se zbytkem interiéru  ^_^ Plánuju časem taky vyměnit rádio za 2-DIN cosi, ale spíš přemýšlím o tom, že předělám tu kapličku s hodinami na dotykový displej od palubního pc s navigací. No ale to asi až na příštího žraloka  :laugh: :laugh:


Offline morfes

já jsem si místo střední kapličky chtěl namontovat automaticky zajíždějící držák na telefon, kde je navi apod...ale narazil jsem na 3 neměnné:
1. není tam místo pro takovou konstrukci
2. bylo by to pekelně daleko a nedalo by se to pohodlně ovládat
3. koupil jsem si za 100 Kč držák na telefon na sklo a jsem spokojený jak blecha :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Já chtěl ušetřit a koupil autoradio sencor s mp3 a usb vstupem asi za 2500kč. Je to už asi 5 let. Po 2 letech usb přestalo načítat a poslední dobou si to vybírá které cédo to načte takže supr koupě. Brzy budu kupovat zase nové ale tentokrát panasonic
Radouš


Offline Ghost Buster

já jsem si místo střední kapličky chtěl namontovat automaticky zajíždějící držák na telefon, kde je navi apod...ale narazil jsem na 3 neměnné:
1. není tam místo pro takovou konstrukci
2. bylo by to pekelně daleko a nedalo by se to pohodlně ovládat
3. koupil jsem si za 100 Kč držák na telefon na sklo a jsem spokojený jak blecha :D

Držák na telefon jsem koupil taky, jen mě vysírá, že není dost tuhej, klepe se a když ho opřu s telefonem o palubku, tak zas nepřipojím konektor, ale o telefon s navi jsem minulý víkend přišel, takže teď jsem zase na nule  :( Už jsem koukal po Evoscanu, jak ho objednán a připíchnu na telefon a prd... ZLODĚJŮM ZLÁMAT RUCE !!!


Offline Pepe

EvoScan PPc ti pošlu mailem , ale potřebuješ kabel .
http://www.evoscan.com/evoscan-gps-obdii-cables
« Poslední změna: 17.12.2010 - 20:24:15 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001