GalantWeb

Koroze Podbehu 88-93

Offline Petr_fm

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Pred tydnem jsem to koupil a trosku jsem se zdesil, kdyz jsem doma nahodou zacal "loupat pernicek"... Za prednimi koly jsem proloupal az do interieru... jeste jsem to nezkoumal hloubeji, ale myslim,ze to nebude tak hrozne... uz jste se taky nekdo setkali? staci vylamat a zavarit ? neni to nejaky nosny prvek kastle ? zbytek vypada hodne dobre, i nosniky jsou jako nove...

Na jake mista se hnedka jeste kouknout? vsiml jsem si, ze zadni ramena taky nedrzi zrovna v robustnim mistne na podlaze, asi to necham taky trosku prevarit...  
GLSi 2.0, 80kW, 1988 .. stribrna


Offline Alik

mel sem neco podobnyho....jeste sem to mel sezrany u hrdla nadrze a dole na podvozku: pod sedackou a tam jak drzi naprava v kar.
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Petr_fm

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
A jak po oprave ? uz to nikde nerezne ?
Zajima me, jestli to auto nechat, nebo poridit radeji novejsi, aby to nezacalo reznout ze vsech stran...
diky za postrehy a zkusenosti lidi , ktri to auto maji dele, nez ja  B)  
GLSi 2.0, 80kW, 1988 .. stribrna


Offline UHNAK_GTi

Mne to hrdzavelo zospodu takties adočasne to vyriešilo vyvapkovanie trochu som to prebehol ocelovov kefou to čo sa dalo som olupal a potom som to nasmoloval 2 rok to drži ale už to začína vykukovat znova....
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline Drak

Moji dva galanti tekhle nejsou zrezlý. Jedině kde se oběvuje rez, je spodní lem prahu v místech , kam se dáva hever. Jinak seriově byly podběhy a spodek vozu nastříkán antikorozním nátěrem (takova 3-5mm silná šlupka s hrubým povrchem). Ta se dá sundat jen hrubou silou a nebo opálit.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Mateo

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
No ja měl na 89 spodky blatníků, prahy u zadní nápravy a komplet podlahu u ridiče a spolujezdce...
Nejjednoduší je asi vzít šroubovák a vyzkoušet kde to je a kde není rezavé... :worried: :worried:


Offline estimator

No ja měl na 89 spodky blatníků, prahy u zadní nápravy a komplet podlahu u ridiče a spolujezdce...
Nejjednoduší je asi vzít šroubovák a vyzkoušet kde to je a kde není rezavé... :worried: :worried:

fuu to si im poradil po dvoch rokoch  :D -_- :evil: