GalantWeb

prihlaseni vozidla

Emp · 65 · 22556

Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
......Máš to projetý všude (exekuce, pojistky, leasingová společnost? )
Tam se nějak neumím dostat.


Zkus tohle

http://www.exekuceinfo.cz/?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=Exekuce+Longtail&utm_content=Jak+zjistit+exekuci?

A tady máš inspiraci

http://finance.idnes.cz/autobazary-hlasi-nove-podvody-dluznici-prodavaji-auta-zatizena-exekuci-1o4-/viteze.aspx?c=A100924_141005_viteze_hru

https://www.poradte.cz/auto-moto/21258-auto-v-exekuci.html

A jinak při prohlídce, zkontroloval sis, zda  VIN sedí všude na sklech, motoru, rámu a dalších kontrolních místech?

No jestli to je cena 130 za o 4 roky mladší auto než normálně... Tzn. že normálně by byla cena okolo 200 ne? Za tak "hezký opečovávaný" ? Nevěřim tomu Robe. Abys nenarazil na zmr*a...

Čistě chladnou logikou to splňuje hlavní body klasickýho podvodu
- je velmi výhodná cena
- je problém s papírama či jinou identifikací
- prodejce spěchá, před hodinou bylo pozdě

Tohle je prostě divný

PS: z Itálie?? Promiň, ale to nemáš šanci pořádně dohledat původ. tam se nevede registr jako jinde v EU. Před týdnem zlevnil? Tak kdyby to bylo tak super, tak už je dávno pryč.
« Poslední změna: 19.02.2017 - 21:54:40 od FattalError »


Offline Pepe

 Na to auto se dívalo 2600 lidí a neprodalo se . Nechceš to afto za 140 i s LPG ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ten byl před 2ma týdny za 129,svezl mě je to  předface a přitom 2002 a nemá ani kúži a je to USA a je shnilý a moc mi ho chtěl prodat.


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Tohle taky nebude žádná hitparáda a je zase z IT, takže žádný info kolik to opravdu najelo apod.

https://www.sauto.cz/osobni/detail/jeep/grand-cherokee/16953718?goFrom=list

Každopádně tamtoho týpka, bez papírů, bych poslal pěkně hluboko. Ono Jeepy na dračku nejdou a nikdy moc nešly. Vydrž a počkej si na něco lepšího...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo na tohohle brňáka jsem koukal,žere od 100 oktanů výš.


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Je to těžký... 2003+ ta motorizace co chceš, v kůži se pohybuje v DE nad 200tis CZK za nějaký rozumně vyhlížející kus  :lipsread:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo,hledám ho už měsíc. :'(
Už toho jako alternativa moc není,možná tak Durango.


Offline GalantPD89

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 81
1. Na dobré sa čaká
2. Najdeš keď nebudeš ho hladať :D ja som raz hladal žigulaka a našiel som galant a tým to začalo :D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak dneska prodejci ten velký TP prý dorazil.Je to pohyb k lepšímu?


Offline Pepe

Ještě zjisti kdo je majitelem - kdo může s vozidlem manipulovat .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo,nakonec byly papíry v pořádku i smlouva s leasingovkou,pov.ruč bylo na VIN,protože tenkrát to auto mělo italský značky.Takže malotraktor :mellow: je doma,mám jeho plnou moc a zítra jdu na přepis,asi do Jungmannky.


Offline Pepe

Kdy pustíš Galanta do světa ? :D   Až se ty dva tanky - tvůj a Kenryho  pokusí zaparkovat u mne , tak nevím co se tam ještě vejde .
« Poslední změna: 20.02.2017 - 21:05:27 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Galanta si pokusím nechat si a pak vrazit kastli galanta na Jeepa. Bude konečně V8-VR4!  :-D
« Poslední změna: 20.02.2017 - 21:25:25 od Rob »


Offline Pepe

 Snad první věc kterou bych na tom autě upravil , je odstínění filtrů od nasávání teplého vzduchu nad motorem .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Ironjack00

gratuluju..... koukam, ze se inspiroval Clarksonem v the grand tour... myslim Jeepa s castly galiho...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Snad první věc kterou bych na tom autě upravil , je odstínění filtrů od nasávání teplého vzduchu nad motorem .
mám v kufru i původní sání,které bych tam vrátil.Ale zvuk dvou otevřených filtrů je ukrutný.


Offline Sir Dag

pak dej vědět za kolik to jede. Zda to žere i asfalt nebo jen taháš lpg cisternu za sebou :D

Ne samozřejmě odlehčení...Jen mě prostě zajímá kolik tak může skoro dvounásobný obsah brát..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue