GalantWeb

Náhradní díly na galanta

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No,tak to je pěkná škoda.
MOŽNÁ TAM NĚJAKÝ DEVELOPER CHCE STAVĚT??


Offline Pepe

 Pozemek je veden jako ostatní plocha , nelze zařadit jako stavební pozemek . Prostředkem vedou energetické kanály . Pozemek je výzkumáku - tedy státu a nelze jej prodat jako stavební poz. Tam nelze nic  udělat , jen podle nového obč. zákona pozemek a budova jedno jest , tak nám garáže stát skrze VÚZL garáže zabavil . Vypověděl podnájemní smlouvu k pozemku z roku 76 a od 1.10. to má být vše uvolněno k předání majiteli .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

Bez posilovače toho moc nezjistím, ale zkusím vůle v hřebenu.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kouba96

Chce někdo na sedana zadní předface světla a křídlo na sedana? Ceny dohodou, foto dodám později


Offline Kouba96

Krytka k mlhovce na předface nárazník. Chcete ji někdo?


Offline Sir Dag

Nazdárek, zůstalo mi tu po jednom autě dost plechařiny, nárazníky, světla atd. Prostě si pište co chcete, mám tu i interiér motiv od roku 2001. Je tu tlumič, katík, kožená ručka, zástěrky, poface světla, origo tažné i s konektorama do světel, podběhy, víko kufru z VR-G (kdo chce vzhled VR-4 - tak tady je základ na zadek) sport edition prahy a já nevím co všechno. Prostě si napište co by jste rádi a třeba to budu mít .-)
« Poslední změna: 17.11.2019 - 18:38:11 od Sir Dag »
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

zapoměl jsem zmínit, ten interiér má díru v hlavových opěrkách a tříbodový pás pro pátého pasažéra a ješte zadní kapsu u předních sedaček.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline danmickaa


Offline Sir Dag

jaky by jsi rad?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Sir Dag

podivam se zda tu neco takoveho je.. mozna jo, mozna ne. Budu na tebe myslet
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline in4mator

Kapotu v barvě F76 (zelená metla / navajo green / ala moana green pearl) s nepoškozeným lakem :)
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Sir Dag

ty jo..jednu tu v zelene mam..juknu na kod
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Kouba96

Chcete někdo NGK svíčky na V6?
Leží mi tu ještě sada na rozvody, sada na repase všech třmenu, větráky k chladiči ...


Offline danmickaa

Ten větrák bych si asi zamluvil, na jednom mám špatný ložisko. Co za něj?


Offline Kouba96

Ten větrák bych si asi zamluvil, na jednom mám špatný ložisko. Co za něj?
Co nabídneš  ^_^ je mi to líto vyhodit


Offline Kocour

Co za sadu rozvodů(pokud jsou na v6),sadu na brzdiče (?velkej jednopíst?) a svíčky (?nový,platinky?)


Offline Kouba96

Sada na rozvody je od SKF.  Řemen, vodící a napínací kladka, vodní pumpa. Samotný napínák, nebo tlumič vibrací či co to je, je od INA. K tomu mám ještě řemen k servu. Snad jsem na nic nezapomněl

Svíčky jsou nové NGK 5555, všech 6 kusů
Sada na repas je na malé 256mm brzdy