GalantWeb

2.0 V6 moc nejede

Offline Misak

Hoj kluci a holky. Jsem rad, ze jsem Vas konecne videl. Draku, jeste jedna malickost, co jsem ti vcera zapomnel rict. Kdyz jedu po rovine a jen si v klidu drzim otacky, tak chvilku jede v pohode, pak jako kdyby se motor zastavil a auto zacne zpomalovat. A po kratky chvilce se zase rozjede. Vetsinou brzdi asi tak vterinu a pak zas chvilku jede ruzne dlouho. Zkusim se podivat na ty rozvody a dam vedet.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Drak

ten krátkodobý výpadek může být buď zapalováním a nebo strátou tlaku paliva. Může to bejt zoxidovanej kontakt v konektoru, špatný ukostření a nebo jinej studeňák v elektrice.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
asi bych skusil vyndat ty svíčky a dát tam to co tam má být, tedy NGK nebo denso. Při tý příležitosti bych změřil tlaky aby se vyloučila mechanická závada na motoru. Pak možná palivový filtr.
Pak už asi jen experimenty jako pospřeházet vstřiky a zapal. cívky a skusit jestli to škytá stále na stejný válce.
Co se týče kontaktů od čidel zřejmě je to OK, jinak by se rozsvítil check engine, ale případně skus vyblikat ECU, třeba se tam něco oběví


Offline Drak

Na rozpojenej kontakt od zapalovacích tranzistoru a nebo palivového čerpadla se "check eng." nerosvítí.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web