GalantWeb

2.0TD 4D68 SOHC


Offline Pepe

No profík , no ...... :D    bravo.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Daneczek

profík ještě ne  :D ale tak možná snad časem  :laugh: :laugh:


michal95

  • Host
Huráááá ... sehnal jsem řemenici od chlapíka co má galanta 7G  a má ten samej motor 4D68 z roku 93 ...koukám na to a on ten motor je uplně stejnej akorát že má mechanické čerpadlo a je o 180° otočenej... tak jsem si sebral ještě táhla stěračů a chladič. Tak za chvíli na to vlítnu a dám to dohromady a uvidí se.  -_-


Offline Daneczek

gratuluju :) ten motor se jeste lisi tim ze nema intercooler, myslím teda :D jinak mě to ani nenapadlo že by tam měla pasovat i z toho staršího  :D


michal95

  • Host
Intercooler má ... už jsem ho taky chtěl vzít  :laugh:


Offline Daneczek

aha, tak nevim u kteryho motoru jsm to videl  ze mel trubku od turba rovnou do saní  :undecided:


michal95

  • Host
Tak jsem dneska ulomil kus ozubeného kola rozvodů na klice  ](-:   to je taky nápad něco jít dělat v neděli  ](-: ](-: ](-: ](-:


Offline Trewor

slovo neděle je ze spojení NE a DĚLAT...chlape to ví každej.  :P
Ale měl bych mlčet. :angel: Máti chtěla vyčistit pračku (ty zásobníky na prášek), tak jsem jí rozebral a za chvíli to jdu skládat. Tak jsem zvědavej za jak dlouho na to vemu kladivo :evil:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


michal95

  • Host
Tímhle heslem se řídím často ... ale když jé měl takovou chuť jít něco dělat na autě  :laugh:


Offline Pepe

Jak ulomil kus ozubkola ?????? :o  To snad muselo být prasklé , ne ,
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


michal95

  • Host
jo... taky si myslím že to bylo naprasklé ... ulítla tomu řemenice na klínové řemeny a já odvrtával střihlé šrouby z řemenice rozvodu ... potom jsem tam naklepl torxs a až to bylo  ](-:   ale ta stěna taky není moc tlustá možná jsem do toho moc mlátil ... myslel jsem si že po tom jenom lehce ťukám :D  ale asi to bylo moc


Offline Pepe

Jsem zvědav kde a kdy ji seženeš - o ceně nemluvim.  :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


michal95

  • Host
Včera jsem vylákal řemenici na klínové řemeny z galanta předchozí generace od kamaráda tak si asi zajedu nakoupit ještě něco dalšího :D