GalantWeb

Prosím prosím POMOC - Galant 2.0 TD nejde přes 1 800 ot.

Host · 25 · 6104

Offline Drak

myslím, že si čerpadlo nenasaje naftu z nádrže. Takže bych se poohlíd po opravě nebo jiném čerpadle. Ty čidla zas nebudou mít takový vliv. Maximálně na volnoběžné otáčky
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Jindřišák

Také si myslím, jen jsem to nechtěl říct nahlas.. Ještě mě napadla váha, ale spíš to vypadá na to čerpadlo. Repas se dá tak do 2k...
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Sprtak007

  • Host
Každopádně děkuji jindřišákovi za hodnoty teplotního čidla, hned zkusím rano porovnat. Tak to upřesníme ještě jinak, pokud tu někdo z vás má tento motor 4D68 tak ho prosím, ať na svém čerpadle odzkouší odpojit hadičku přepadu nafty z čerpadla zpět do nádrže, a dá tam jinou s nádobou a zkusí nastartovat mě z toho nejde prostě ani kapka. Pokud to u jiného stroje bude normálně valit(osobně si myslím, že by mělo) tak je problém na světě a odhalen.


Sprtak007

  • Host
jelikož na mě všichni prdíte a víte prd, tak jenom kdyby se to někdy někomu hodilo, byl jsem ve značkovém servisu Bosch service - a tam mi během hodinky provedly vyčištění vstřikovacího čerpadla, cena cca 1000kč, a auto jezdí jako ďas dále.


Offline Pepe

Proč se vztekáš , zas tolik nafťáků tady nejezdí a ty jsi první , kdo se ptá na problém s dodávkou nafty do vstřiků .  Podíval bych se časem do nádrže - kolik vody tam máš a kolik sajrajtu se natankovalo a natáhlo do vstřksystemu . Ne , nejsem chytrej po boji , ale když mi zlobí dodávka paliva - a to ti kluci psali - hledám jak ten sajrajt dostat ven a ne skrze vstřiky do válců . :mad:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001