GalantWeb

zapojení rádia

Offline macek06

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
poradí mě někdo jak zapojit autorádio Sencor SS-127RDS,nerozumím totiž elektrice a nevím jak na to.Již jsem vyřadil dráty na repro,ale nemohu přijít na to které dráty jsou plus a mínus v úvahu připadajíčervený(s pojistkou),oranžový,bílý(s pojistkou)a černý      Poradí mě někdo prosím????
Předem děkuji 



Offline invisibleone

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
Ten odkaz mi nějako nefunguje, našel jsem zapojení na http://www.najdiservis.cz/navod.htm?clid=4569&strana=1&hledat=., a tady už kdysi dával Drak schéma zapojení na galantovi (ovšem záleží na tom, kterou verzi máš) http://www.installdr.com/Harnesses/Mitsubishi-Wiring.pdf.
Ale nejlepší by bylo sehnat si redukci http://www.conrad.cz/kabelova-koncovka-k-autoradiu-pro-mitshubishi+dp48613/.

stačí trošku pročítat fórum  :mellow:
« Poslední změna: 11.05.2007 - 09:07:02 od invisibleone »
R.I.P. Galant '94 2.0TD


Offline Drak

No pokud si nechceš koupit redukci, tak černa je kostra, červený s pojistkou je + od spínací skřínky a bílý by měl být nespíš + od baterky. Ty barvy jsou tak trochu nestandartní. Ještě to jde poznat podle hodnot pojistek u radia. Pojistka s větší hodnotou jde na + od baterky.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Syst

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
alebo to jednoducho odmeras, chitis skusacku, napojis na kostru, vypnes zapalovani, a jeden z kabelov bude stale pod prudom (más stály prud), potom zapnes zapalovanie, a bude pod prudom este jeden (ACC Power), kostra by mala byt jasna, a repro, tam musis merat odpor, ale tam som si neni isty, kedy ukaze minusovu a kedy plusovu hodnotu, z toho zistis ktory je plus a minus. aj keby si to zapojil opacne, by sa stalo iba to, ze by ten magnet netalah tu membranu, ale tlacil. ja som na svojom odcvakol Mitsu koncovku, a zapojil som tam Euro


Offline DORIANXXL

...zdar chlapi,chcem sa spýtat,známi kúpil galanta a nevie si rady z rádiom.Počas jazdy vyplo a už sa znovu nechce nahodit.Nieje to žiadny šrot,tuším že panasonic.Rádiu sa rozsvieti panel spolu s parkovacími svetlami,takže štáva tam bude ale nejdú spustit žiadne funcie,tak čo s tým ? ? ?
...poistky su ok..
Mitsubishi galant r.v.2000 2.0i 16v 100kw
Mitsubishi Sigma r.v.1997 3.0 v6 130kw


Offline Drak

Podle toho, jak to popisuješ. Jde do radia jen napětí z osvětlení. Napětí z baterky a od spínačky už ne.  Chce to změřit všechny vstupy do radia.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline DORIANXXL

autorádio sme vytiahli ,konektory rozpojili a prestriekali,stále nič. Všetko vypadá v poriadku,káble niesu nikde poškodené ani odpojené  Skúsili sme to ešte premerat a všetko je ok,tak asi odyšlo rádio,čo myslíš draku? :worried:
Mitsubishi galant r.v.2000 2.0i 16v 100kw
Mitsubishi Sigma r.v.1997 3.0 v6 130kw


Offline Drak

jestli je na konektorech vše jak ma být, tak pro jistotu bych zkusil jiné radio a jestli bude fungovat je původní KO
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline DORIANXXL

....už je tam sony a šlape jak hodinky :D,panasonic in memoriam :mad:
Mitsubishi galant r.v.2000 2.0i 16v 100kw
Mitsubishi Sigma r.v.1997 3.0 v6 130kw