GalantWeb

sraz

Rob · 94 · 42827

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
BUDE letos nějakej sraz-nemyslím přímo mimonˇ,...´, ale ikdyby , plánujete něco? mitsubishi club se snad chystá na mimon,ikdyž loni se říkalo, že skončila jednou provždy.Nejsem zastánce srazu tisice aut a desítek přiožralých "nejlepších" POLÁKU- VIZ HRADEC, z toho deseti aut upravených na urovni ,ale ne styl jako třeba na stodváctce křídlo a honem se jet pochlubit na sraz tuneru,tím se nesměju 18-ti letym tunerum, každej jsme nějak začali bastlit,ale ty naše krasavce někde nějak představit, všichni máme málo času, ale ptám se.


Offline Drak

Připravuje se Brtnice 2008. čekám až mi majtelka penzionu potvrdí termíny a pak se tu rozhodne přesný termín.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jo tak to bych s mladym určo udělal výlet.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
pro mě ze srazů zůstaly jen Brtnice a "Mychakov"
radši mám  lidi co si mají co říct a drží hlavně partu než haldy pomatených magorů  :o


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
pro mě ze srazů zůstaly jen Brtnice a "Mychakov"
radši mám  lidi co si mají co říct a drží hlavně partu než haldy pomatených magorů  :o

Se ti nedivím,když se o tebe staráme líp jak o vlastního.  -_- Příště dostaneš na krk cedulku s číslem pokoje páč to není možný z tebe dostat  :laugh:  :laugh:
« Poslední změna: 05.02.2008 - 05:59:53 od jirka »
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Zion

  • Host
pro mě ze srazů zůstaly jen Brtnice a "Mychakov"
radši mám  lidi co si mají co říct a drží hlavně partu než haldy pomatených magorů  :o
Teda Begy a ke me nepojedes joooooo  :lipsread: to je teda kamarad a ze prej jedine partu kde si maji co rict ale na me se vykasle ... teda to jsou veci  -_- -_-


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
23.8.2008 mimon, nakonec mě syn ukecal a jeli jsme,ale žádná sláva, viděl jsem tam 3 žraloky galanty, z toho jeden modrý v kombíku si vyzkoušel i sprint.VByl tam i borec s červenym 3000gt s kerb. sáním místo pp světla,ladil to tam jak mohl, ale jak dopadl ,nevím, dlouho 1. byl borec se starým civicem v turbu,lambo mucilego bylo o 3 sec. pomalejší než honda  -_-..........Nabízeli tam 5-ti minutový let vrtulníkem pro 3 osoby za 1500kč :'(.A ještě přidám reakce jiných, ty pozitivní, udělejte si názor sami.........http://www.mitsubishiclub.cz/msgboard_posts.php?topic_id=45541...............a citace.................. .............. jj...jak píše Lukínos...tyto dvě nehody nas postihly, pže sme se zrovna chystali odjet. Organizátoři zastavili věškerou dopravu, pže na tom centrálním náměstíčku měl přistát vrtulník RZS...no takže nastal totalni kolaps...protože se nedalo hnout nikam...navíc organozátoři zavřeli hlavní výjezd kvůli té další nehodě, takže výjezd z areálu nám trval přes hodinu... No co říct...u takovéto megaakce kde je 10tis. aut a 30tis. lidí by byl zázrak kdyby se nic nestalo..z takového množství lidí se najde vždycky pár debilů, který musí udělat nějakej průser...navíc ten motorkář neměl ani helmu..     
« Poslední změna: 24.08.2008 - 22:48:17 od robb »


Offline Misak

Zdarec robbe,

Na sprintech nas bylo vic - Ja s kombikem (jak si mohl videt, docela jsem ztracel, holt automat), redbull se sedanem, pepamoto s eclipem a sikihawk s lancerem.
A solo pak jeste zavodilo nekolik evicek v cele s Alesem s Evo X
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
takže učast mitsbishi hojná, já jak jsem to procházel, tak jsem nestihl vidět všechno.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Včera přijel na Mimonský sraz bílý Legnum, ale s anglickou spz,já jsem ho jenom míjel autem,takže jsem víc detailu neviděl, to jsi asi nebyl ty Draku, předpokládám,že ty to máš už na českýh papírech?


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tušim že drak ještě nejzdí, ale pořádně nikdo neví. Dostat z něj info je často oříšek  :evil: teda spíš ořech...
první větší vyjížďka a hned to stojí v servise   :worried:


Offline Drak

jj ja mam auto už s českýma SPZ a auto je na heveru s kouslou rozvodkou kardanu. Po cca 500km na českych spz se kously kola :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

no co jsem prolejzal ruzná fora, tak je to největší slabina pohonu 4x4 pro EVO 4-9 a ostatní, co mají tuto potvoru u převodovky (Legnum, VR-4, RVR)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dnes byl final tuning cup v Brně a byly tam i 2 pěkný kousky.
« Poslední změna: 26.09.2009 - 19:45:52 od robb »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Ten zadek je tedy fakt hnusnej :worried:
Radouš


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Ale má 3rd gen zadní lampy, docela vzácnost...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dragone,mě ty lampy přijdou, že jsou obyčejný z 2000 a výš. :lipsread:


Offline estimator

zaujimave skor je ze som na nich este nenadabil..... tunnig club Senica keby existoval aspon nejaky mail  :o :o
asi budem musiet navstivit nejake tuningove zrazy  :'(