GalantWeb

půjčka-bez doložení prac.smlouvy

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
chlapy,

potřebujem doma dořešit jistou situaci....

a potřebuju si vzít půjčku jenže v bance chcou abych měl po 3 měsíční zkušební době což je v píči....tak jsem otestoval nebankovní jako provident cofidis homecredit....a chcou to samé......

ono není problém s prací tu já mám jenže jsem vystřídal 2 zaměstnání a jaksi tudíž nejde mít zkušebku zasebou....a peníze potřebuju celkem urychleně.....co budu povídat...HNED!

nevíte o nějaké společnosti kde to není potřeba?????
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline morfes


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Rafik

chlapy,

potřebujem doma dořešit jistou situaci....

a potřebuju si vzít půjčku jenže v bance chcou abych měl po 3 měsíční zkušební době což je v píči....tak jsem otestoval nebankovní jako provident cofidis homecredit....a chcou to samé......

ono není problém s prací tu já mám jenže jsem vystřídal 2 zaměstnání a jaksi tudíž nejde mít zkušebku zasebou....a peníze potřebuju celkem urychleně.....co budu povídat...HNED!

nevíte o nějaké společnosti kde to není potřeba?????


Kamaráde, nechci tě ztrašit, ale aby ses nedostal do nepříjemností tady tím. Ty společnosti ne nadarmo příjem chtějí doložit. A u nebankovních půjček je RPSN často přes 100%.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Neda sa situacia penazí vyriešiť ináč ? Neviem síce kolko potrebuješ.....ale ak ti treba nejakú menšiu sumu tak neco prodej. Neviem. Proste ako povedal rafik. To podloženie príjmu na niečo je. A brať si požičku od takých firiem ako je provident atd....su to uroky nastavene tak že Ta zničia takým štýlom že najbližšiu dobu budeš rád ak dáš niečo do huby. Ale zaleží to od situcie. Ak sa dá riešiť ináč nezadlžuj sa !!! Žiadne dlhy čistá hlava.  :angel:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Jindřišák

Co nějaké přečerpání účtu? Já můžu přečerpat třeba 20tis. a když je tam do 6ti měsíců hodím, tak nic neplatím a zase si je můžu vybrat, ale mám teda studentský konto, ale u normálního účtu to jde taky, platíš jen uroky, který mi nepříjdou tak hrozný, záleží, kolik peněz potřebuješ no.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no potřebuju celkem dost....

jinak já mám taky ještě studentské u KB.....

a bohužel řešit to jinak nejde to už se udělalo teď to zbývá ,,jen" dořešit......

ono nejde o podložení příjmu ale oni chcou abych už nebyl ve zkušebce a šla mi normál smlouva na dobu neurčitou.....přitom jako v dnešní době i při takové smlouvě může klíďánko zedne na den o práci přijít nže jo takže svým způsobem je to habaďura ze strany bank......

jak říkám práci mám ale zkušebka je 3 měsíční a zmenšit se nedá už sem se bavil se svým zaměstnavatelem.....

takže proto se ptám na nějakou instituci kde není potřeba ukázat prac. smlouvu....nebo jim nevadí že porbíhá zkušebka..... :undecided:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Nevím jak velká je ta částka kterou potřebuješ ale jestli máš pro svého zaměstnavatele nějakou hodnotu, mohl by ti vyjít vstříc a půjčit ti on. Určitě se najde i nebankovní půjčka s "rozumnýma" podmínkama.
Radouš


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Nevím jak velká je ta částka kterou potřebuješ ale jestli máš pro svého zaměstnavatele nějakou hodnotu, mohl by ti vyjít vstříc a půjčit ti on. Určitě se najde i nebankovní půjčka s "rozumnýma" podmínkama.
aj taká je možnosť!!!  :big grin: Len aby potom nebyl na misto zamestnace pejsek na retízku!!! Víš jak to myslím . Honzooo treba dodelat to a to nemúžeš ostat? Víš když sem ti už pujcil ..... :D co rodina??? prátele?
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji



Offline johny11

Co k tomu dodat  provident cofidis homecredit to jsou jedni z nejšpinavějších zlodějů na trhu půjček.
Jestli můžu doporučit,nikdy si od nich nepůjčuj.Provident pokud vím,tak jim platíš každý týden splátku,každý týden ti jejich blbec zvoní u vrat abys mu zaplatil,ve finále je to 70% úrok z půjčeného úvěru.Cofidis je takřka nesplatitelný měsíční splátka 1200kč a odečet na úrok za měsíc 900kč což znamená,že splácíš vlastně 300kč měsíčně abys umořil úvěr na 30 tis. budeš splácet skoro 10 let.
Homecredit je na tom stejně,pokud si vezmeš úvěrovou kartu.Dej na to opravdu pozor.....
Buď rád,že ti tyhle společnosti půjčit nechtějí.
To co tu píše Morfes je celkem zajímavý  :mellow:


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
U nebankovních institucí nezaplatíte o nic méně než u institucí typu Home credit či Cofidis... Provident je kapitola sama o sobě...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
právě jsem vyzkoušel možnost co napsal morfes.....uvidím co z toho vznikne.....momentálně nepotřebuji velkou částku ale je dost možné že ji budu potřebovat později.....uvidím co ta ,,aukce" půjček na bankerat.cz.....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rafik

právě jsem vyzkoušel možnost co napsal morfes.....uvidím co z toho vznikne.....momentálně nepotřebuji velkou částku ale je dost možné že ji budu potřebovat později.....uvidím co ta ,,aukce" půjček na bankerat.cz.....


To nezní moc dobře. Ono ne nadarmo se říká - Ti, kdo na něco nemají, by si půjčovat vůbec neměli. A Ti, kdo na to mají si půjčujou, protože mezitím peníze protočí jiným způsobem. Nejvíce na půjčkách prodělají ti chudí.

A Ty si na to dej velký pozor. Získat pár desítek tisíc je jednoduché jak facka, ale když si představíš, že to máš platit několik let? no děkuji pěkně...
« Poslední změna: 25.12.2010 - 23:39:35 od Rafik »
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rafik

Ještě ti poradím jinak. Než si půjčovat od takových společností, zajdi za dobrým kamarádem, který ti má z čeho půjčit, domluvte se na nějakém rozumném úroku a ať ti napíše dluh na směnku. Samozřejmě musíš mít čím ručit, ale pokud to opravdu máš z čeho splácet, nemusíš se ničeho bát.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
tak možnost půjčit si od kamaráda mě napadlo ovšem má to háček, nikdo z nich nemá prachy....v budoucnu snad jeden z nich.....ale to až prodá byt což bude za dlouho.....

a k těm aukcím, mám tam napsané že to splatím do 12 měsíců a když se s věřitelem bude dat domluvit tak i méně.....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline morfes

já s tím osobní zkušenost nemám, tak snad mi někdo nebude chtít utrhnout hlavu, když se u něj budou ve 2 v noci stavovat zakuklenci :D
každopádně si myslím, že by s tím neměl být nějaký problém - byla o tom i reportáž v tv.
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline BlackJack

Radous má v odkazu na registraci "referent=3359" a podporuje Vás k půjčce .. tomu říkám vychcanost  :anz:
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
No co. Já mám taky rád korunky a nevím proč bych si je nemohl snadno přivydělat když je na světě tolik lidí co plýtvá penězi. Vždyť jen za dnešek sem zjistil že baba co nemá peněz na zbyt klidně řekla že 30 000 pro ni nic neznamená.
Rodina mé přítelkyně zdědila barák. Je to taková skoro ruina. Rádi by sme to s přítelkyní zbourali a postavili si tam srub. Jenže oni jsou tak blbí že to prostě nedají ani neprodají a barák chátrá a chátrá až nakonec spadne a hodnota majetku se zřítí na minimum. Už teď je to takřka neprodejný :evil:
« Poslední změna: 26.12.2010 - 18:21:28 od Radous »
Radouš