GalantWeb

SHÁNÍME SPONZORY AMATÉRSKÉHO RALLY TÝMU

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
Příslušníci zdejšího klubu, mám prosbu. Nevíte o nějaké firmičce atp která by byla ochotna dělat sponzoring začínajícímu amatérskému rally týmu??? budeme rádi za cokoliv, žádné závratné sumy, vpodstatě budeme rádi když se nám zaplatí výdaje spojené s účastí......nebo nějaká ta věc do auta či na nás, spojené se závoděním (přilby, oblečení, pásy sedáky komponenty do auta....prostě cokoliv no...)


Naše auto je š octavia lehce upravená......minimálně v zimě se chceme zúčastnit amatérského podniku ,,Ve stopě valašské zimy" u nás na zlínsku. Ale pokud nám osud a hlavně sponzoři  :D budou nakloněni, rádi bychom začali ,,ihned" jezdit.

Díky za jakékoliv tipy, Honza
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Škoda, že rally a ne okruh, na okruhovou mám 7 páru nepoužitých snížených pružin na tlumiče.


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no díky za nabídku ale to je jaksi asi nepoužitelné ani na normální cestu....teda myslím jako v čr :D:D ale řeknumu o tom.....a kolik za to ať vím co říct...díky
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
tohle bych vám koupil http://auto.aukro.cz/jezdete-levneji-magnetizery-expander-od-2-4-do-6l-i1676798133.html
ale jelikož nejste připraveni na tak velké zvýšení výkonu, nekoupím vám nic. Eště by vám to ukroutilo poloosy.  :-D :-D :-D
Se divím že to ty lidi kupujou
Radouš


Offline LivArt


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
dobrýýýýý tak už sem se dlouho nezasmál  :D :D :D :D :D :D :D :D :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
když si vemeš všechny, tak 2000 za všechno,jinak pár 400kč,co ale znamenaj ty čísla na pružinách -nevím,je jich 8 páru + podložky-prodloužení krátkého péra, 1 sada  už byla namontovaná, je to ještě z dob, kdy Klokočka musel povinně jezdit okruhy , aby mu škodovka dodávala do autosalonu auta na prodej..
« Poslední změna: 15.07.2011 - 18:36:11 od Rob »


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
nooo možná ho to zajímat bude dám mu vědět....on teď jel z sk domů a já jsem zatím na sk v práci....takže z kraje příštího týdne jak se vrátí tak mu o tom řeknu.....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206