GalantWeb

Kabinový filtr

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
koukám,že jsou 2 rozměry,ale který je ten pravý?
Montážní strany
J1345003   
Kabinový filtr   NIPPARTS   676,00 Kč
(817,96 Kč)


délka (v mm): 289.00 | Sirka v mm: 192.00 | vyska ( v mm ): 57.00
nebo
Montážní strany
CP1102   
Kabinový filtr   Doporučený výrobekCORTECOvíce informací   569,00 Kč
(688,49 Kč)


vybavení vozidla: pro vozidla s klimatizací | délka (v mm): 276.00 | Sirka v mm: 176.00 | vyska ( v mm ): 56.00
 :o


Offline Sir Dag

za mě jsem objednával MEYLE s rozměry 185,260,56 ovšem nebyl skladem a tak mam HERTH+BUSS JAKOPARTS 192,289,57
Podle všeho tu bylo řečeno, že kolem je dost místa a filtr tím pádem netěsní..takže bych se asi nebál. Ovšem může to být i jinak :D Každopádně zítra přijde tak si mohu hrát.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Díky,dej vědět,já bych tam raději dal ten větší,jestli teda v elitu nemaj překlep.


Offline Sir Dag

Tak ten co jsem objednal tam sedne jak pomasle :)

Jinak. Mam tam bordelu také kupy, lístí atd. Takže vyčistit a pak teprv na čištění klimy. Nakonec dodat nový filtr .-)
Do té doby tam nebude žádný filtr :D Takže jen pár dní. Auto teď nikam nejezdí..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak zkusím Nipparts,ten má rozměry,jak píšeš.
« Poslední změna: 09.07.2018 - 08:46:05 od Rob »


Offline karlos188

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Tak zkusím Nipparts,ten má rozměry,jak píšeš.

Ahoj, jak jsi prosím tě sundal kaslík? Já na něm odšrouboval ty 2 spodní šrouby a fur drží jak přibitej. Je tam schovaný ještě nějaký? Díky


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No,jenom ty šroubky na fotce a trošku násilí a bylo to.


Offline grafik

Podle mě se musí ten kastlík tlačit směrem nahoru jsou tam takové zobáčky


Offline Severín

Zrovna předevčírem jsem pylák měnil. Otevřeš kastlík  a na bocích jsou ty vyklápěcí zarážky ve kterých je zajištěnej. Buď ten kastlík v těch místech trochu stlačíš směrem dovnitř, aby vyskočily z těch kolejniček nebo bys měl mít nalevo vevnitř takovou záslepku, tu vycvakneš a pootočíš a máš jednu zarážku venku, pak na druhý straně nemusíš tak tlačit. Kastlík vyklopíš a jsou tam dole dva šrouby, ty vyšroubuješ a pak ho musíš vysunout směrem nahoru, protože u těch šroubů jsou ještě takový dva jistící zobáčky. Pak je tam taková kovová přepážka. Je na 4 šroubech, dva zespod na každý straně a 2 navrchu. Já sundal oba spodní a levý vrchní a pak jsem to na hrubiána vyhnul, protože se na ty šrouby hrozně blbě dostává, ale povedlo se beze škod. Pylák je na třech šroubech, to už je sranda...