GalantWeb

zkrat?

Offline Miwi

Ahoj,
při rozsvícení parkovaček nebo tlumených světel mi jemně svítí, ale jen tak na 20%, přední a boční blinkr, a to jen na jedné straně. Kde mám hledat chybu? Všechno ostatní osvětlení vozu je bez chyby.
Díky za rady.


Offline Drak

někde je špatná kostra...a zadní světlo ti svítí normálně?
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Miwi

Všechny ostatní světla jsou v poho.


Offline Miwi

A ještě další zjištění, když zapnu ten blinkr, tak v předu bliká potkávací světlo a blinkr nic.


Offline Drak

to bude upadla kostra od světla. Je to černá drát v konektoru, tak změř jestli je vůči karoserii nebo - polu na baterce spojený.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Jindřišák

At nemusím zakládat novej topic, kamošovi se na galantu vybíjí baterka. Cca po dvou dnech co ho nechá stát už nenatočí. Ale po připojení měřáku na baterku při nastartovanym motoru to má 14,5 V, altik je 3 měsíce po repasi. Taky s tím jel 100km do Brna a zpátky, celou cestu svítil a dojel bez problému. Viděl bych to na nějakejch skrytej spotřebič nebo zkrat, ale jak jej odhalit?:(
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Drak

mezi + na baterce a + kontakt od oka dáš měřák s rozsahem přepnutým na stejnosměrný A a pak postupně hledáš spotřebič. Odhadem to nejčastěji dělá špatně instalovaný radio ( když je zapojený přímo na baterku a ne přes spínačku) pak různé alarmy a dodělávky.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Miwi


Offline Drak

a čím to bylo?
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
nj tomu se říká užitečná informace  :roll:  :laugh:


Offline Miwi

Vyměnil jsem  všechny patice hlavních světel, dráty u patic byly dost zkorodované. Takže měl Drak pravdu.