GalantWeb

Triko s potiskem

Offline in4mator

Byl by zájem o triko se siluetou žraloka, viz můj současný avatarový obrázek? Byl by jenom na levé straně hrudi cca 10 čísel na délku. Digitálním tiskem na triko černé nebo tmavé barvy (vyšší gramáž, 100% bavlna). Chtěl bych si udělat pro sebe, tak se ptám...
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline ondraseek

Byl by zájem o triko se siluetou žraloka, viz můj současný avatarový obrázek? Byl by jenom na levé straně hrudi cca 10 čísel na délku. Digitálním tiskem na triko černé nebo tmavé barvy (vyšší gramáž, 100% bavlna). Chtěl bych si udělat pro sebe, tak se ptám...
a sedan by nebyl?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Sir Dag

Jasně chci...v SZ si písnem podrobnosti. Zeptám se i Jeníčka. Mám ho po ruce :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Trewor

+1
zeptej se jich na dodavatele triček.
Normálně veliký mi stačí M jinak radši L
« Poslední změna: 27.06.2015 - 16:48:14 od Trewor »
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Pepe

+1 velikost  L .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Sir Dag

Jeníček dodal docela dobrý dotaz - na kolik by cca vyšlo?

A za mě přemýšlím možná o polokošili, ale to asi blbnu..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline in4mator

Začnu popořádku: motiv sedanu bohužel nemám a ani jsem ho nemohl najít; triko s motivem kombi je na australském ebay s dopravou za nějakých 1300 Kč - odtud jsem motiv stáhl; motiv mám ve formě obrázku, řekl bych s mezním rozlišením pro tisk na triko, takže nic moc; buď bych ho nechal natisknout tak, aby byl co nejlepší poměr velikost obrázku/rozlišení obrázku na levou stranu hrudi nebo se ho pokusil zvektorizovat, pak by mohl být klidně přes celou přední stranu trika; chtěl bych to tisknout na triko aspoň 160g/m2, ideálně na triko zn. FotL 190g/m2, na kterém mám jiný motiv a znám rozměry velikosti M a L; o tisk na polotriko/košili nebo mikinu neuvažuju; cena závisí hlavně na množství a na technologii tisku, taky na kvalitě trika, počítám s cenou 200 až 300 (plus doprava); z výše uvedeného vyplývá, že to bude ještě nadlouho, musím pozjišťovat možnosti a ceny... nechtěl bych, aby z toho vznikl nějaký paskvil; můžete průběžně nezávazně objednávat, ať zhruba vím o kolik kusů by se jednalo; můžete taky psát připomínky nebo návrhy; závazné objednávky bych bral až po úplném vyjasnění :)
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Jeníček

Jestli je to 200 až 300 Kč+doprava tak to je supr cena na klubový triko ne? myslím, že decentní galant na levé části hrudi je optimální, možná bych ještě pouvažoval o drobném nápisu pod něj "galantweb.com" ať nenápadně můžeme podpořit rozšíření naší komunity, co řikáš?  ^_^
« Poslední změna: 29.06.2015 - 16:21:10 od Jeníček »
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Jeníček

Tady jsem nám nechal zpracovat jak by to mohlo vypadat. Co tomu řikáte?  -_-
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline in4mator

Ano, přesně nad tím jsem taky přemýšlel, jestli tam nepřihodit adresu webu. Kdybych to dělal jenom pro sebe, asi bych to chtěl bez, ale takto bych se nechal přesvědčit :) Ještě jsem myslel, že by mohla být adresa na zádech, buď velká nebo jenom malá pod krkem, ale to je zase tisk navíc... Tvůj návrh je dobrý, jenom by to chtělo trochu posunout text dolů a neroztahovat obrázek, pak to bude OK :)
« Poslední změna: 29.06.2015 - 20:16:21 od in4mator »
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Jeníček

No, nevim jak ostatní, ale nejsem rád chodící reklama. Takto decentně jak jsem psal je to fajn, tisk na záda by ještě zdražil celkovou cenu trička..  :mad:

Edit: doplňuju upravenej návrh číslo 2. prosím kritiku
« Poslední změna: 29.06.2015 - 20:20:41 od Jeníček »
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline in4mator

Máš to dobré. Z toho bych vycházel :) Jenom to zvektorizovat, což jsem udělal, viz příloha, ale chtělo by to ještě doladit. Ale možná by to stačilo i takto, jak si to představujete v reálu velké? Já jsem to chtěl tak 8 až 10cm.
« Poslední změna: 29.06.2015 - 21:18:16 od in4mator »
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Jeníček

10x10cm na tričko někam na hruď, optimálně na levou stranu z pohledu nositele trička?  -_-
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Sir Dag

Tak jestli se nepletu..pro tist je potřeba určité rozlišení DPI..a to obrázek na webu (ukázka; většinou obrázky na webu jsou 72 až  100. Tisk chce minimum 200 - 250) mít nebude. Malé DPI dělá neostřené a rozmazané, ksotičkované obrázky.

Další věc..já osobně bych web pod obrázek nepsal, respektive nechtěl...To bych spíš pod něj nechal udělat naše přezdívky (konkrétní přezdívka na uživatele) a web bych udělal na záda.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline BlackJack

Má to chybu .. není to sedan  :laugh:
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63