GalantWeb

Reproduktory - Galant 97-03

Offline Rafik

Já chtěl ušetřit a koupil autoradio sencor s mp3 a usb vstupem asi za 2500kč. Je to už asi 5 let. Po 2 letech usb přestalo načítat a poslední dobou si to vybírá které cédo to načte takže supr koupě. Brzy budu kupovat zase nové ale tentokrát panasonic

co čekáš po pěti letech od Sencor :))) vůbec se nedivím, Sencor jsem měl dvakrát. Když mi nové rádio načítalo MP3 i dvě minuty, no to je vrchol. Teď mám druhý Pioneer a to je nebe a dudy.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rafik

A než Panasonic, volil bych radši Pioneer nebo Alpine. I základní model Pioneer za dvojku hraje perfektně a taky pěkně vypadá.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline LivArt

Kenwood, Alpine, Pioneer, Clarion, prostě takový ty lepší značky...

Ale sám mám nejlevnější LG ^_^


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline morfes

Já chtěl ušetřit a koupil autoradio sencor s mp3 a usb vstupem asi za 2500kč. Je to už asi 5 let. Po 2 letech usb přestalo načítat a poslední dobou si to vybírá které cédo to načte takže supr koupě. Brzy budu kupovat zase nové ale tentokrát panasonic

To mám něco podobnýho, ale ještě s handsfree přes bluetooth, který jsem použil 2x za ty 4 roky :D usbčko mám taky a teď mi taky přestalo fungovat...tak jsem to vyřešil tak, že jsem natáh dozadu do rádia kabel, kterej připojím do telefonu a mám svoji oblíbenou hudbu pořád u sebe :)
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Pepe

Pepe, mě ten tvuj odkaz na kabel nejde. :mad:

http://www.evoscan.com/evoscan-gps-obdii-cables

 
SKU: ES13D
EvoScan 1.3D USB OBDII/MUTIII/SSMII Datalogging Cable
 stačilo vymazat koncovku adresy . :mellow:      
Soft běží pod woknama , ja?    A zlevnili svou navigaci o 50 USd
« Poslední změna: 17.12.2010 - 20:27:18 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
já mám dlouholeté zkušenosti s panasonicem. Před 10lety jsem koupil Panasonic sc-ak200 a i po 10 letech provozu načítá stejně krásně jako při prvním vložení céda a věřím tomu že bude fakčit dalších 10let. A že ta věž něco zažila a za tu dobu už všichni kolem obměnili rádia protože přestaly načítat cd. A protože jsem s tou značkou nad míru spokojenej tak máme doma panasonic všude kde se dá. Akorát moje galoše maj zatím sencor.
Podle mě panasonic vyhoví každému. Jde jen o peníze. Chceš špičkovou výbavu a supr zvuk? Tak si připlať. Stačí ti že to hraje nebo nemáš dost peněz? I na takové panasonic pamatuje

To vypadá jako reklama na panasonic  :D
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
reklama to je, i moje 20 let stará věž technics funguje bez problému, ale audio v autě dostává o hodně větší záhul, napětí, otřesy,...


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To je samozřejmý. Já jen že přehravače dvd už mají všichni kolem vyměněný a já mám furt to první co sem koupil. Stejně tak s přehravačema cd. Já mám furt to jedno a ostatní furt kupujou nový a nový. Co sem poznal tak nejhorší značky ze všech značkovejch značek je blaupunkt a sony. To už je lepší ten sencor

Chlapci jak jste na tom vy se zkušenostma různých značek elektroniky z pohledu spolehlivosti
Radouš


Offline LivArt

tak zrovna naše věž od panasonicu začala nedávno zlobit, mechanika jde asi do kopru... Je jí taky tak 6 let


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
mmmm že by to tedy nebylo kvalitou ale údržbou? Vždycky když malujeme tak vyfoukám kompresorem všechnu elektroniku co je v místnosti
Radouš


Offline LivArt

neboj, o elektroniku se starám... Ale už toho má za sebou hodně


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
já to taky pořád měním, maximálně do roka, ale ne kvuli spolehlivosti, ale, že jsou stále nové formáty, cd-mp3, dvd-divix,xvid, mkv, bd,....,autoradia, co přehrajou jen cd, potom novější uměj i mp3, novější uměj i zvuk z dvd, ještě novější uměj z dvd i video a uměj to i z usb i pamět. karty, ted mám !!!!!!!licenční !!!!!!!! sencor, to v autě umí i TV-digitální, no a další je, ty nejnovější.............. , že to dneska umí i navigaci a ted už to kromě galanta umí i diagnostiku a pujde to sakra rychle dál!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Taky jde o to , kde to montujou, měl jsem dvd recorder Panasonic,vyrobený na Slovensku a po pul roce, naštěstí v záruce, šel do opravy-zkolaboval.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
neboj, o elektroniku se starám... Ale už toho má za sebou hodně

Ta moje věž toho má za sebou po těch 10 letech taky hodně. Nějaký chlastačky, vylitý pivo, déšť a spousty a spousty přehranejch cd. No ale hraje jako zamlada  -_-

ROBBI obměňovat elektroniku jen pro to že jde technologie dopředu je pro mě plýtváním peněz. To se raději koukám jak na kontě naskakujou cifry. S tou montáží máš možná pravdu
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Rozumím ti, ale ,kdo nezkusil místo TV.... projektor-muj první byl od mitsubihi electric a to jen náhodou, protože u nás v práci už mitsub. elect. končilo a byl výprodej,........  tak nemá problém, ale já jo, jelikož projektor umí až 7 metru uhlopříčku a tam, jsou ty chyby víc vidě...... :mad:t, no a v autě taky cd formát je citlivý na otřesy, mp3 to vubec nevadí a kdo má v autě ještě kazeták , tak je uplně v poho, maximálně se mu v mechanice namotá pásek, ale ani zloděj mu to neukradne!
« Poslední změna: 18.12.2010 - 08:45:59 od robb »


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Rozumím ti, ale ,kdo nezkusil místo TV.... projektor-muj první byl od mitsubihi electric,  tak nemá problém, ale já jo, jelikož projektor umí až 7 metru uhlopříčku a tam, jsou ty chyby víc vidě...... :mad:t, no a v autě taky cd formát je citlivý na otřesy, mp3 to vubec nevadí a kdo má v autě ještě kazeták , tak je uplně v poho, maximálně se mu v mechanice namotá pásek, ale ani zloděj mu to neukradne!
:D :D :D :D :D jjj kazeták .
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
známej má náký pseudo hifi, do kazetáku v autě ,strká kazetu, co má vstup na mp3 a hraje v pohodě a zloděje to nezajímá a že jich v Praze je !


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Když přišel čas na novou bednu, taky sem měl zálusk na projektor :D
Radouš