GalantWeb

Reproduktory - Galant 97-03

Offline Rafik

Nevíte, jestli se nedělaly galanty 93-97 s reprákama ve dveřích?? Já mám dva v zadním platě, dvavepředu v přístrojovce, tak mě to napadlo...
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Dělaly, ale jen pro Japonsko a USA, jinak pod tapecem - pod tou přihrádkou ve dveřích, je klasická 16cm díra pro středobas.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Takhle to vypadalo, je to z verze galant 2.4 ES
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
zná někdo ty rozměry těch seriových repro? Budu je měnit,tak at to nemusím rozdělávat všecko 2x ..ty v zadu si poměřím zespod. Ale jaké jsou ve dveřích? díky


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

zná někdo ty rozměry těch seriových repro? Budu je měnit,tak at to nemusím rozdělávat všecko 2x ..ty v zadu si poměřím zespod. Ale jaké jsou ve dveřích? díky
16,5cm ....
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!



Offline koty

Ahoj když je tu zmíňka o repro chci se tu zeptat jak je u galanta 2000 sedana uprostřed ten otvor na repro asy sub. jestli někdo vyděl origo už takle vybavený s reprákem nebo kam se dával a trčej tam dva konektory přípravy na to. ^_^
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
nemá někdo fotku repráku ze dveří a z plata ze žraloka?


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
nemá někdo fotku repráku ze dveří a z plata ze žraloka?


Někde tady fotka moji bejvalí mišky byla ale kde je nevím....origo tam díra je ale malá musel sem ji zvětšovat....někde se mi tady ještě válel reprák na to plato i s ti zesikem pokud budeš moc chtít někde tu fotku najdu....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
no zkusím to tu prohledat,ale sám to asi nenajdu..


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
no zkusím to tu prohledat,ale sám to asi nenajdu..

juknu někde po dvdčkách to mám určute schovaný ale hned to nebude....tak vydrž....nebo Ti změřim ten reprák co sem vyndal...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
juknu někde po dvdčkách to mám určute schovaný ale hned to nebude....tak vydrž....nebo Ti změřim ten reprák co sem vyndal...

Něco sem vyštrachal ale moc toho není....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Něco sem vyštrachal ale moc toho není.... (2)

Stahni si to já to pak smažu aby to tady nezabíralo plac...... (aby administátor  :P neprskal) :angel:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)



Offline t.j.silence

Prosím vás. Aké sú veľké vlastne tie reproduktory v predných dverách na galante r.v.2000? Potreboval by som vedieť definitívny rozmer, lebo idem objednávať druhé. Aká je veľká membrána, alebo uchytenie šróbov po uhlopriečke a montážna hĺbka. Zmestia sa mi tam 165cm, 160cm alebo len menšie?
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline koty

16 cm tam je i vzadu jsou stejný
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
já koupil od infinity,ale je třeba to dopasovat.. ty seriové sou dycky tak přiblbe tvarované a to na všech autech..


btw.. jak hraje ten Xplod ?


Offline koty

infinity jsou dobrý to má hyundai ix55 když je vplný tak tam má tento sound a hraje krásně čistě  ale nejlepší je to v otlanderu ten rockfosgate či tak to hraje fakt krutě ale repro je drahý jak kráva . :D
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
infinity jsou dobrý to má hyundai ix55 když je vplný tak tam má tento sound a hraje krásně čistě  ale nejlepší je to v otlanderu ten rockfosgate či tak to hraje fakt krutě ale repro je drahý jak kráva . :D


Infinity má i jeep přesněji infinity gold (bo co to je ) a hrajou fakt super je tam i origo zasilovač.
Kdyby někdo chtěl nebyl by to takovej problem je sehnat ale rozměry nemám ve voku.
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

já koupil od infinity,ale je třeba to dopasovat.. ty seriové sou dycky tak přiblbe tvarované a to na všech autech..


btw.. jak hraje ten Xplod ?
Xplod je na píču. Sony vůbec hraje na nic. Infinity dobrý, ale vejšky tahaj za uši. Na poslech Focal nebo Rainbow, nejlepší poměr cena výkon Helix, na tuc tuc Hifonics...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!