GalantWeb

Precipovani

Offline Boki

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 23
Cauec Draku.
Nasel jsem firmu,ktera dela tonovani ale i chip tuning.Mrkni na to.
www.autosklo-ts.cz/
Myslis ze se vyplati precipovat Galanta 1.8i ?
Na strankach muzes najit i tabulku,tam stoji o kolik se ti zvysi vykon motoru.Nemuze se precipovanim casem neco stat s motorem?v te firme by mi to jiste nerekli.Takze pokud mas nejake info,dej vedet.
Diky moc.
 


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
Kde jsi se doklikal k tomu přečipování? já nemůžu nic najít



Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
cenu asi nevíš viď? Já už jim teda poslal mail s nabídkou, tak uvidím


Offline mitsupaja

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 135
    • http://
Citovat
cenu asi nevíš viď? Já už jim teda poslal mail s nabídkou, tak uvidím
 ;) jestli mas motor absolutne v poradku,bez jakyhokoliv klepani,absolutne tesnej,malo najeto,a stoprocentne mu veris tak to asi pujde.JINAK DO TOHO NELEZ.To ti reknou v kazdy autorizovany firme
GALANT 93' 4x4 170 hp PRAHA


Offline mitsupaja

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 135
    • http://
;) Jo a jeste neco.Kdysi jsem se po tom taky pidil.Nasel jsem jednu zlinskou firmu,ale s prepisem dat pro galanta to neni asi tak jednoduchy.Mimochodem se o to pokousel i technik,kterej prepisuje data pro VW a dalsi evropske znacky,mel galanta jako ja a nic co by stalo za precipovani nenasel,respektive nechtel.Tak si to poradne rozmysli
GALANT 93' 4x4 170 hp PRAHA


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tak mi napsali na toho mýho rv1995 101kw chtěj 14000 i s DPH. Tak se na asi vyprdnu, kamarádi si nechali některý auta taky chipovat, ale vešli se do 10000.

Co jsem se někde dočetl, tak snad problém u těhle řJ je, že si samy dokážou v jistých mezích upravovat program.


Offline Alik

kluci jestli je ta firma nema zadny zkusenosti taks e na to vys....protoze se vam to za chvilku posere....uz se to stalo polno lidem co to maj udelany neodborne a za levno...
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Já nevim jestli to je jenom na nové Galanty, ale jestli je to i na 89 tak to s tim základnim výkonem u 1.8 trochu přehnali ne?
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Alik

no ono nejak celkove !!to je nejak moc ne treba ze 107 KW na 127KW me se to nejak nezda.....a jaky sou ceny?????
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Máš to nahoře, Begymu řekli 14000,- ale halvně myslim že tolik kw bych nevymáčk v základu ani z novýho Galanta (1.8)
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
No co ja sem cetl a slysel, tak u dieselu (taky hlavne TD) je to pomerne vyhodny, snizi to prej spotrebu, zvysi vykon. Ale u benzinu je to hodne problemovy. Motor musi bejt perfektni, a driv nebo pozdeji jsou s nim stejne problemy. Taky je to v tom, ze diesely sou staveny na mnohem vyssi zateze, nafta potrebuje mnohem vyssi kompresi ze, u benzinu sou ty motory nastelovany tak, aby byli spolehlivi. Takze myslim ze to neni dvakrat dobry.