GalantWeb

Spotřeba

Host · 185 · 56031

Offline Pepe

Slušné, Praha má LPG 13,10 kč. :'(
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Don_Mierda

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 84
RobinOil, Brno-řipska LPG 12,80 spotřeba 15-17L  ^_^


Offline grafik

Benzina Pohořelice natural 95 26,90 kč spotřeba 11,5  :evil:


Offline Majk MG


Offline Filda223

pánové jak to děláte, já jezdím kolem 10 a to se rozhodně neloudám ... i když teď už jsem rok neutratil za kapku benzínu  ](-:
I´m way to exhausted.


Offline Pepe

Neflákají se kluci na tom Tvém voze ? :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline in4mator

Mně vychází spotřeba 9,3 l/100km při poměru cca 70% město a 30% mimo město. Není to nějaké divné?
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Filda223

jo ale stejně nemám zimní kola takže když bude ready někdy v dubnu tak sem spokojenej :-D
jináč ta spotřeba bude podlě mě hodně ovlivněna servisem ;) Pepe mi udělal komplet palivovou soustavu, rozdělovač, svíčky, kabely ... v podstatě po motorové stránce to je "nové" auto, kamarádova ochechule 1.6 mpi papá téměř to samé ... jenže on do auta jenom lije benzín a tím jeho "servis" končí  :angry:
I´m way to exhausted.


Offline Sir Dag

s mojí aktuální neekonomickou jízdou (ostřejší jízda) 9,2l / 100km
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Dnes natankováno : 40,40 l N-95 + 39 l LPG ------ celkem 1597,50  . Se zbytkem v nádržích celkem 108 litrů.  :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BlackJack

Takhle jsem na tom já .. už zapisuju naprosto pravidelně celých 1.071 dní
Provoz mám LPG + BA95.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline in4mator

A co že to máš za appku?
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Trewor

BlackJack má Total Fuel
Já mam Track data, kde si můžeš nacvakat i přezouvání zimní/letní gumy,  servis, výměny olejů atd a spočítá ti to náklady na palivo i celkový atd. Ale ještě tam v podstatě nic nemam, tak nemůžu posoudit. Ale může bejt zajímavý srovnat třeba spotřebu v zimě vs v létě, vývoj ceny benzínu a tak.
Ale zatím mi spíš přijde otravný to tam zadávat.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Zkoušel jsem už několik benzínů Natural 95.

V Plzni je benzínka co má hodně slušný palivo (vím dle nafty) a zkoušel jsem jak normální N95 (26,7) tak extra additivovanej (27,4kč). Dost se ty ceny benálu rozpohybovaly poslední dobou. Potom teď o víkendu jsem bral OMV MaxxxxxN95 (29.4kč) osobně mi přijde nejlepší pocitově z motoru (chod, hluk, akcelerace). Ale kecy o mnooooohem menší spotřebě bych jim moc nežral.

Spotřeba se mi pohybuje od 11-15L/100km. 11L když jedu jako člověk co si rád zajezdí, ale žádný prasárny. 15L a i více když jedu co to dá. Mám tam zatím 17" 215/45. Tak nevim kde berete spotřebu pod 10L/100km :D Ale nechce se mi věřit, že to je novýma rozvodama a svícema - takovej rozdíl!


Offline Pepe

Rozvody v tom nehrají roli. Činitel mezi volantem a sedadlem nejvíc ovlivní spotřebu . Ale zvuk motoru svádí k prošlápnutí pedálu skrz podlahu .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

Když na to hamtam jak něco..tak jedu okolo 10 - 10,5l / 100. Aktuálně jezdím za 8,7l / 100 a pořád pátrám kde je chyba..jsem zvyklý jezdit za 8,3l. Nejdřív jsem měl špatnou pravou brzdu..to jsem věděl..dala se dokupy, ovšem spotřeba neklesla tak rapidně. Teď se úplně náhodou zjistilo, že mi neběhala správně i levá..a vala..šlo to zase níž..Teď zkontroluji ješte zadek zda to nedělá on a jelikož mi tam občas šustne deska tak si myslím, že to tam bude :D
PS: to je za 2.5V6

celý zázrak ve spotřebě je jen o dvou bodech...první..Jak jedeš...druhý..v jakém stavu máš třmeny..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Majk MG

jo posledně jsem jel do Brna v 5-ti lidech po dálnici a spotřeba 8,4 litru, ted toho moc nenajezdím tak čekám až budu tankovat protože to bude první měření spotřeby na okreskách po kompletní výměně brzd a zadní repase třmenů. :)


Offline Sir Dag

po dálnici 7,6l :)
Kurňa..ale na toho ostraváka nemám. Ten jel za 6,5l a to fakt nevím jak dělá :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
No jak píše Filda, tak palivová soustava a kdesicosi

Tak to vážně nechápu... Buď neumím počítat a nebo mam příšerně těžkou nohu a nebo mi to tedy neustále přibržďuje, ale jsem přesvědčenej, že třmeny jsou ok. A nebo mi ukazuje špatně čidlo v nádrži (o 1/4 nádrže by muselo ukazovat chybu).

Tak jsem dnes dotankoval onen OMV 95 MaxxMotion! do plné nádrže a zkusím test co to ujede.

Ale je fakt že mě strašně baví jezdit :) Ani rádio bych v autě nemusel mít. Najít slušný okresky se spoustou zatáček a můj motor :) Zvuk motoru okolo 4-5tis ot. je neskutečnej :D Auto jsem si vyvoskoval, naleštil, koupil nový koberečky a zatím každej obdivně kouká a říká jak hezký auto to je :) Ale až bude po celolaku (protože má pár místeček, který jsou opravdu hnusný) tak to teprve bude lamač srdcí  :P :D -_-