GalantWeb

Vyhody Galanta 97-03

Offline james1986

Zdar


sem pište vyhody galantu oproti jinym autum.....

Diky

Ja třeba přišel na to, že diky zkosenymu čumačku mě nikdy nezasněžej světla.....teda pokud není metr sněhu, že??


Offline morfes

Tak na ty výhody proti jiným autům jsem taky zvědavý. Galanta mám 6 let a že by mě něco napadlo...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no já nevím aby nebyl za troubu, ale zdá se mi, že karoserie je trochu nižší než u ostatních aut....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Japonská poctivost, nadčasový design ,minimální zájem zlodějů , spolehlivost , robustnost , komfort , a hlavně unikát na silnicích :-D

Ještě něco ?

[příloha smazaná administrátorem]
« Poslední změna: 14.12.2012 - 15:34:03 od Dobsonie »
Dobso...


Offline Pepe

Ne ,  tomuhle není co říct - vytknout  .100 bodů . A to nemáme VR4 . :mellow:
« Poslední změna: 14.12.2012 - 19:03:21 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

jooo, ty cerny doplnky jsou super :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline tomasssr

Řekl bych hlavně dvě věci: Vzhled a jízdní dojem za volantem- pohodlnost, měkkost, kvalita- vše se prostě ovládá a chodí tak jak by mělo, to je opravdu super´a je to u málokterých aut, hlavně u těch novějších aut dneska, je to bída.
Naopak robustnost bych u žraloka zrovna nevyzdvihoval :-)
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline james1986

Citace: trucker link=topic=3189.msg38424#msg
38424 date=1355492668]
no já nevím aby nebyl za troubu, ale zdá se mi, že karoserie je trochu nižší než u ostatních aut....



ale to je dobře, ne????   abych nebyl za troubu ja ](-:  ](-:  ](-:


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
At je to jak chce, tak Mitsubishi a i ostatní japan značky patří ke špičce ,... není to tak dlouho co jsem viděla šot s řiditelem Volkswagenu a ten řekl že májí 10 let strátu ve vývoji a technice proti Japončíkům . :-D  Tak že, Přestan-tě laskavě řešit takoví prkotiny jako klady a zápory !
Dobso...


Offline james1986

ale ja řeším je klady.....

jako na zápory ti s..e bilý teskák...


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
ale ja řeším je klady.....

jako na zápory ti s..e bilý teskák...
Nauč se psát , .. A pokud neznáš vlastní auto a nedokážeš jeho přednosti a kvality ocenit sám .. Tak za volantem nemáš co dělat -_-
A řešit to , že nemáš zasněžená světla jen pro to že je to žralok .... :-D  Chocholoušek  by měl s tebe radost :-D

Já třeba přišla na to , že díky střeše nikdy nemám zasněžený sedačky v autě ....
« Poslední změna: 15.12.2012 - 06:42:29 od Dobsonie »
Dobso...


Offline Berzelius

Já bych to řekl jednoduše dost muziky za málo peněz, už třebas jen to že sem dostal téměř za "šrotovou" cenu auto s digi klimou,vyhřívanejma zrcátkama,el.šíbrem a celkově vše v el. ale hlavě to i po tolika letech (1996)"190 000" vše bezchybně funguje i motor což podobný auto za ty prachy...nevím nevím.


Offline Pepe

V době kdy tady sjížděli z montážních závěsů Fáva , Galant měl vše v elektrice, posilovač hydro, klimu a jiné dnes pro nás normální věci k provozu afta . :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
To měla i kupa jiných vozů a i spoustu dalších vymožeností. Výhodu galant mít bude možná v designu, ten se povedl..a ta sport edice je moc pěkná..  Ale výhod jako takových moc víc nebude..  Měl být RWD s VR motorem :-) pak by výhody měl


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ještě bych možná uvedl tu věc, že díly na tom autě vydrží omály aj 2x víc než němci..... (myslím třeba ramena apod)

dále třeba vím, že motor 4g63 s tím jde přímo čarovat dát se sním třeba ,,v klidu" dostat na výkon kolem 1000koní.......u němce jsem toto nikdy neslyšel že by to měl :D :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline miraD

 Jak už jste mnozí zmínili, design, jízdní vlastnosti a nadčasovost...
I když ten můj má jen 66kW a není to lamač rychlostních rekordů, je kur.. rychlý  :angel:
nejvíc mě na tom autě baví když si jedu to svoje (nad povoleným limitem, mimo jiné mě to stálo v neděli 3 body a litřáka pokuty  :'(  ) a z ničeho nic mě na rovině dojede či předjede tuningář v ochcávce, golfu nebo nějakým blbým francouzském gauči...
ale pak přijde zatáčka, nedej bože víc zatáček za sebou a pak se dívám do zrcátka jak se ten borec s kšiltovkou vzdaluje nebo v případě druhém, ho musím předjet, protože mi brzdí to moje tempo...
V ten moment se jen usmívám a tuningář asi nechápe...
Pak přijde rovinka a samozřejmě mi musí ukázat jaký je na rovné cestě borec ...
ale já se dál jen usmívám a užívám si ten pocit, který mám při projetí zatáčky...
skoro jako orgasmus  :laugh:... a když jsem u orgasmu, líbí se mi, že jdou v kombíku složit sedačky do roviny a přechod mezi kufrem a samotnýma sedačkama je překryt tím deklíkem a není tam díra  :anz:
Baví mě dělat z vraků auta =D


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
ještě bych možná uvedl tu věc, že díly na tom autě vydrží omály aj 2x víc než němci..... (myslím třeba ramena apod)

dále třeba vím, že motor 4g63 s tím jde přímo čarovat dát se sním třeba ,,v klidu" dostat na výkon kolem 1000koní.......u němce jsem toto nikdy neslyšel že by to měl :D :D
to je blbost.. srovnávej srovnatelný.. ten podvozek na tom galantu co se výdrže týká bych nezminoval,..u němce je problém s tou nápravou co má A4,passat,superb,to je fakt shit,..ale..zbytek najezdí kupu km. Výkon,ano 4g63 6bolt na setrváku je asi jeden z nejlepších dvoulitrů co se potenciálu týká,..ale to stejný se dá říct o motoru z S2 audi apod. Ostatně se stačí podívat jaký stroje dělá a umí BMW,S audi.. atd. Maj nehorázný potenciály..


Offline Werewolf66

mno ja bych na tom nehledal vyhody/nevyhody...ja si galanta koupil protoze se mi libi a chtel jsem ho.  :mellow:
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline james1986

ale to ja taky......

ale jestli ste našli nějake vychytavky co ostatni nemaju....

jako třeba ty světla...


Offline Jindřišák

To zavěšení kol oproti MCphersonu co se montuje do obyčejnejch aut je fakt bomba, jen tam nesmí začít něco tlouct :D Doporučuju si přečíst manuál a třeba nějakou tu vychytávku objevíš. Alespoň já v manuálu od jakýhokoli auta objevím plno užitečnejch věcí. A němce bych moc nehanil, to moje vento je starší než žralok, a má vše v elektrice, digi klimu, vyhřívaný sedáky, dojíždění oken, tempomat, palubák, ale hlavně mi to chrochtá za 4,5/100, ale ono by i ve VR6 taky nebylo marný. Navíc si myslím, že bylo v té době za jiný peníz než žralok, jen ne asi v takové výbavě. U žraloka byl určitě kladen větší důraz na spracování, a je to nejspíš poslední poctivjejší japonská práce. Dneska už bych si novýho japonce nekoupil. Technologie možná nějaký maj, ale ta kvalita už tam není, trh je bohužel tlačí s cenou dolů..
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.