GalantWeb

zadni naprava

Offline Werewolf66

Pepe, pomoc :)

« Poslední změna: 31.07.2017 - 10:40:12 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Trewor

Pozitivní odklon na PP kole :o
Ti to jen měřili nebo s tim i zkusili něco udělat? Banán se možná kousek pohne ale rovný rameno jen o 0,00prd

Koukni do manuálu na hodnoty. Vpředu má bejt všechno(odklony a sbíhavost kolem nuly a vzadu 1° odklonu a stejně sbíhavost. 0°18´ je hrozně málo.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Pepe

 12 minut je prd odklon , ale někdo si hrál s horním ramenem - třeba jej měnil a nenastavil , jak má správně být . Anebo nápravnice dostala ďahu skrze kolo .  A zadní náprava - kyvné ramena nové , pokud jsou ty staré zarezlé v silentbloku .
« Poslední změna: 31.07.2017 - 20:25:37 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

predni naprava je vicemene jasny, ta dostala ranu a asi je v hsaji tlumic nebo ulozeni...ale spis me zajima co s tou zadni napravou
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

a nez si tohle videl. mel jsi pocit, ze mas spatne auti..ja bych rekl, ze ne....
PS: zvelicuji..snazimbse zvednout naladu ;)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Werewolf66

no prave ze pocituju ze mi auto pri vyssich rychlostech tahne do prava, puvodne jsem to svadel na axialka s vuli, ale je to vymeneny ale tohle zustalo :/
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

predni naprava je vicemene jasny, ta dostala ranu a asi je v hsaji tlumic nebo ulozeni...ale spis me zajima co s tou zadni napravou
Máš to auto pěkně vyosené , to by chtělo zapracovat na zadních ramenech .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

Pepe: a myslíš že to pomůže? A uprime řečeno, já tu zadní nápravu už mám takovou volezlou, jak moc náročný je jí vyměnit celou?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Demontovat ramena a modlit se , ze šrouby , které drží nápravnici neutrhneš .Práce na den .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

Hmm, to nejsou moc pekny vyhlidky :/
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

 Investovat do jiného vozu , ale vím , že tenhle je za milion . :-D    Hlavně sehnat zdravou nápravnici .
« Poslední změna: 01.08.2017 - 21:43:18 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

Dag něco určitě ma:) a ano, tohleje milionovy :) a pořád to vypadá jako popelnice :D
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Werewolf66

nema nahodou eclips stejnej podvozek jako galant?

http://www.almix.cz/nty-rameno-zadni-pricne-prave-s13827.html
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline grafik

Eclipse II je bych řekl postavený na stejné platformě taky stejně hnije  ^_^ ^_^ ^_^


Offline Sir Dag

vypadá podobně...co kód produktu...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

MR162572      LINK,RR SUSP ASSIST,RH
MR162571      LINK,RR SUSP ASSIST,LH

pro E50 jsou kódy jiné - nevím jak to je s délkou ramen .
 MB870327 Заменён: MB912516   LINK,RR SUSP ASSIST,RH
 MB864741 Заменён: MB912515   LINK,RR SUSP ASSIST,LH
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Drak

jj to je správnej šroub.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

a co se tyce ramena, asi je stejny s eclipsem...na jedny strance pisou ze je to galant, na druhy ze je to eclips...

http://www.autodily-sklad.cz/nahradni-dil/ridici-paka-zaveseni-kol-0425-earh-febest?id=4222398
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Ironjack00

koukam, ze ramena jsou levnejsi nez na carspace, sroub je naopak levnejsi na carspace....