GalantWeb

Mitsubishi Sigma

Offline fowly

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 19
Ahoj,
Vim ze to sem moc nepatri, ale cim dal vice zacinam pokukovat misto po Galantovi po Sigme.
Moc jich tady v republice neni a na internetu zadne extra informace o spolehlivosti, nebo problemech  nejsou. Nemate s ni nekdo nejakou zkusenost? Diky za odpovedi :)
Galant 2.0 GLSi automat, r.v. 88, Praha


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline BAD

Ahoj,
Vim ze to sem moc nepatri, ale cim dal vice zacinam pokukovat misto po Galantovi po Sigme.
Moc jich tady v republice neni a na internetu zadne extra informace o spolehlivosti, nebo problemech  nejsou. Nemate s ni nekdo nejakou zkusenost? Diky za odpovedi :)

tak jsem tu .. upřímně je asi tak stejně spolehlivá jako všechny ostatní miciny  :worried: , na vrakáčích na ní maj skoro všechno a je mnohem pohodlnější než galoš  :D je to prostě vlajková loď
http://www.mitsubishiclub.cz/car_detail.php?id=28 tam je pár foto držím palec při výběru :)
 
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Co vím tak to má většinu karosářských dílů z nerezu... hmmmm


Offline fowly

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 19
Co vím tak to má většinu karosářských dílů z nerezu... hmmmm


Jj mas pravdu - o tom a mnohem vic se doctes tady: http://mari.blog.auto.cz/0610/mitsubishi-sigma-elektronicky-diamant

Skutecne zajimavy pocteni, nehlede na to, ze to je snad jediny uceleny clanek o sigme...
Galant 2.0 GLSi automat, r.v. 88, Praha


Offline Rreno

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
Ahoj,
Vim ze to sem moc nepatri, ale cim dal vice zacinam pokukovat misto po Galantovi po Sigme.
Moc jich tady v republice neni a na internetu zadne extra informace o spolehlivosti, nebo problemech  nejsou. Nemate s ni nekdo nejakou zkusenost? Diky za odpovedi :)

Cus,já mám zas Sigmu a koukám po Galantovi :D ,docela sem se do ní vysypal,tak sem na vážkách jestli jí prodat nebo radši sjet na kůži.Je asi fakt nerezová,tak se jen bojim aby mě nepřežila  :angry:
Je skoro stejná jako má BAD


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
BAD už jí nemá, věřim se rád podělí o zážitky....


Offline BAD

Cus,já mám zas Sigmu a koukám po Galantovi :D ,docela sem se do ní vysypal,tak sem na vážkách jestli jí prodat nebo radši sjet na kůži.Je asi fakt nerezová,tak se jen bojim aby mě nepřežila  :angry:
Je skoro stejná jako má BAD
je skoro stejná nebo je to ona ?? docela by mě zajímalo kde nakonec skončila  :worried:
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Rreno

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
je skoro stejná nebo je to ona ?? docela by mě zajímalo kde nakonec skončila  :worried:

Co já vim,naposled byla v autoEssa?Já mám furt tu od Štěpána.