GalantWeb

Biele bočné blinkry (malé)

Offline DORIANXXL

Nikde nemožem zohnat biele bočné blinkry(malé) na myšáka 98. Asi ich budem musiet kupit originál.Kupoval ich niekto? a čo cena? A ešte jeden dotaz-neporadí mi niekto neaké vrakovište s myšákami v okolí Brna?
Mitsubishi galant r.v.2000 2.0i 16v 100kw
Mitsubishi Sigma r.v.1997 3.0 v6 130kw



Offline DORIANXXL

Dik a myslíš,že by sa v čechách objednat nedali?
Mitsubishi galant r.v.2000 2.0i 16v 100kw
Mitsubishi Sigma r.v.1997 3.0 v6 130kw


Offline ivovik

Tak to netusim,zhanal som ich aj tu na slovensku ale nic som nenasiel,iba v nemecku a rakusku. :worried:



Offline ivovik

No to ano,daju na rocnik 93-96,neviem ci pasuju aj na 98,ale ak s tym mas skusenost a pasuju tak parada  :laugh:


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Nikde nemožem zohnat biele bočné blinkry(malé) na myšáka 98. Asi ich budem musiet kupit originál.Kupoval ich niekto? a čo cena? A ešte jeden dotaz-neporadí mi niekto neaké vrakovište s myšákami v okolí Brna?


Tady je jedno vrakoviště, kde co vím tak jednoho galanta mají, http://www.auto-drasov.cz/ a jinak je ještě jedno vrakoviště japonců v Brně - Modřicích, když se přijíždí do brna od bratislavy tak u olympie směrem za gigasport v areálu starýho JZD. Ale tam už nevim, jestli mají nějakýho galanta...


Offline t.j.silence

Bílé se u nás dají normálně koupit, dokonce v Brně :)

http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-autostyle/tuningove-blinkry/?smid=2604

:)

Ja tam tiež nakupujem, úzko spolupracújú u nás na SK s cobratuningom-nechal som tam už pár tisíc.  :worried: Mňa by skôr zaujimalo ako sa tie blinkre dávajú dole, chcel by som zmeniť farbu žiaroviek.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline DORIANXXL

Blinkre jednoucho podpáčiš šrobovákom, trocha nadzdvihneš a potom ho celý vysunieš von. Je to vplastne taký jednoduchý nastrkávací sposob.Ziarovka je tam tuším 12V 5W spaticou T10.
Mitsubishi galant r.v.2000 2.0i 16v 100kw
Mitsubishi Sigma r.v.1997 3.0 v6 130kw