GalantWeb

Kdo z nás co děláme .... HOBBY a PROFESE...

Offline Pepe

Znáš to , rána na konec dne a ostatní bylo uklizeno  ^_^.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Něco málo z páteční tvorby svíček...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Sir Dag

oboje byla zakázka na přání..ale muhu ti udělat tyto svíce ještě spešl pro tebe .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Tak a kdo mě překoná..Jeníku jak jsi ty na to :D

Můj termín: Křesožidle :D :D Aneb Galík modrásek 2.0 se mnou žije dále. Byl můj první a stále mě vozí :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Werewolf66

Tak bacha na airbag :D
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

Tak..a teď stačí jen volant na stůl, nainstalovat do pc nějaký simulátor, propojit airbag, zapnout pás pro lepší atmosféru a hrát...Ale bacha na nárazy..ten airbag by mohlu hru udělat až moc realistickou :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Ty čteš myšlenky na dálku :D o tomhle přemýšlím už nějakou dobu, protože mi moje normální kolečnová židle ke kompu neustále upouští tlak z pístu a už celkově potřebuje vyměnit...

Přesně nad tímhle jsem uvažoval, jen trochu vyšší - resp normálně navařit obyč "kancelářský podvozek"...


Offline Sir Dag

je potřeba si uvědomit, že u normální židle je sedák včetně konstrukce k němu široký cca 7 cm. U sedačky z galiho je to cca 14 čísel. Což je o polovičku větší. Takže proto mám menší podstavec..pravdou je, že co se týče toho pístu, tak tam se dá sjet dolů a máš požadovanou výši :D

Pravdou také je, že já jsem si křesílečko udělal o 5cm nižší než je normal židlička..ale to bylo na schvál..

Jinak musím podotknout, že se mi moc bezvadně a fajnově hačá :D Moc příjemné, hlavně na záda.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline elkappi

dagu tak ten volant propoj s ps3 a GT5 a protáhnout legnuma type s. :D taky mám královské křeslo bohužel v dílně takže není na kolečkách, každopádně palec hore dobrej nápad
Galant navždy a FTO


Offline Werewolf66

V Gran turismu 4 byl i Galant combi. Legnum je od dvojky až do šestky :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline elkappi

doporučuji dat volant z galanta na herní sadu GT (volant s protitahem a vibracemi při jízdě po apexu) akorát ta jízda je jak autem bez posilovače :D
Galant navždy a FTO