GalantWeb

radio

Rob · 45 · 16625

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
« Poslední změna: 28.03.2011 - 21:10:11 od robb »


Offline Werewolf66

mno, je to hezka hracka, ale neprijde mi to zrovna moc prakticke. U normalni radio jsem schopnej ovladat i bez toho abych se na nej musel divat, u tehle se musi patlat po display nebo honit nejakej kurzor po displayi. A i ta navigace mi neprijde zrovna pouzitelna, protoze to radio je pomerne dole a budes muset docela dost ujizdet pohledem dolu a nekoukat pred sebe.... :big grin:
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
mno, je to hezka hracka, ale neprijde mi to zrovna moc prakticke. U normalni radio jsem schopnej ovladat i bez toho abych se na nej musel divat, u tehle se musi patlat po display nebo honit nejakej kurzor po displayi. A i ta navigace mi neprijde zrovna pouzitelna, protoze to radio je pomerne dole a budes muset docela dost ujizdet pohledem dolu a nekoukat pred sebe.... :big grin:

To je tuning voe  :D
Radouš


Offline Werewolf66

To je tuning voe  :D


ahaa, sem nevedel >.>  ^_^
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rafik

Taky jsem chtěl 2din rádio. Ale moje cenová kategorie byla 5-7 tisíc. A než takovou mrdku, radši jsem si koupil špičkový 1din Pioneer
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
spíš moje lenost- pořád schovávat navigaci, když někde parkuju.tuning mě už neba.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tohle je 1 din a když se displej schová zpět do radia, tak to vypadá , jak starý radio, do kterýho by snad ani zoufalec nešel.


Offline jackson

ja som kupil 2din eonon. cista cina. ale slape perfektne. max spokojnost.


Offline Rafik

ja som kupil 2din eonon. cista cina. ale slape perfektne. max spokojnost.

to jsem právě chtěl já, ale spíš mi jde o kvalitu zvuku a bylo mi řečeno, že se to absolutně nedá srovnávat se značkami Pioneer nebo Alpine. Co si o tom myslíš ty?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline jackson

neviem. nikdy som nemal "'kvalitne"" radio. ale zakladna audio vybava galanta je super. tak aj reprodukcia z eononu je fanj. vela muziky za malo penazi. ja som to kupoval este z UK tak som to mal este lacnejsie... ako hovorim, ja som spokojny


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jj, eonom má dobrý ceny, ale dost jich neumí divix a moc jich nemá vestavěej dvb-t tuner, jdu do tohohletoho http://www.autoradiadvd.cz/1din-autoradia-s-dvd-univerzalni/17-1din-autoradio-s-dvd-gps-dvb-t-7-dotykova-obrazovka-bluetooth.html
nebo spíš   http://auknet.cz/p17964-1din-dvd-autoradio-s-gps-a-dvb-t-model-md-721-gt.html
a nebo tohle http://www.kmobchod.cz/autohifi_a_multimedia/80/375/autoradio-s-dotykovym-displejem-bluetooth-gps-tv.htm


vím, vyhozený prachy, ale na multimediání krabičky  jsem trochu ulítlej  :'( muziku typu tuc-tuc neposlouchám- ............. a když někde musím dlouho trčet v autě, tak si pustim TV a  tu v hifi nepotřebuju, film z dvd v surroundu taky ne a hlas z navigace taky ne, tak mě to přijde jako pruměrná dostačující kvalita v 1 krabičce.
« Poslední změna: 30.03.2011 - 07:43:25 od robb »


Offline jackson

neviem, ale mne sa tie ceny zdaju prehnane. ja som zohnal EONON E1012 2din cez ebay za 120ecka. brat mi to doniesol z uk. sice to nema digi tv ale tv nemam cas pozerat. mam ho rok a stalo sa mi, ze das 5x mi zamrzol... dal som reset a ide dalej. mal som strach ze ako sa bude chovat displej cez zimu, ked je vonku 15 pod nulou, ale v pohode vsetko slapalo.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jj, taky mám skoro no name------LICENCE SENCOR!!!!!!! nebo noční směna zapoměla nalepit značku výrobce.... a měl jsem strach ale ještě se nesekl.
« Poslední změna: 29.03.2011 - 22:34:49 od robb »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
takže 2 din do žraloka jde bez problému?mě se líbilo, to , co tady kdysi ukázal Drak, origo zabudovaný multimediální panel do žraloka-pro Japan,něco, jako dneska maj koncerny vw, ale neumělo to evropu ani radio ani navigaci, ale stačil by ten rámeček a dneska už bych pod něj schoval tohleto, co se u nás dá sehnat a bylo by to top, ale zase pro magory s pajcrem moc viditelný, proto rači 1 Din.
« Poslední změna: 29.03.2011 - 22:54:14 od robb »


Offline jackson

jasne. das prec povodne radio, vytrbes tu priehradku pod radiom a krasne ti to tam vojde. zajtra mozem poslat foto  :mellow:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

no jestli ten kastlik pod radiem mas tak dobre pridelanej jak ja, a aby si ho mohl vyndat musis rozdelat pulku auta....Ja ho vyndaval v patek kvuli montazy vysilacky....hodne sprostych slov padlo :D

ad japonska multimedialni stanice, myslis tohle?



tak to ma jeden drobnej hacek....ono to ovlada i klimatizaci
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rafik

Tady je jeden vyjížděcí Eonon v Legnumu:

Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Rafík-pěkný........Jo myslel jsem tenhle japan.


Offline jackson

moj eonon