GalantWeb

elektrická anténa

Offline gola08

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
Čau chlapy, prosím vás nevíte na co je u origo el. antény tolik drátku? A popřípadě na co, který je?
1- černo-bílý
2- modrý
3,4 - nic
5- červeno-černý
6- bílo-černý
7- nic
8- černý

 děkuji
foto http://imageshack.us/photo/my-images/221/img20120718154908.jpg/


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Čau chlapy, prosím vás nevíte na co je u origo el. antény tolik drátku? A popřípadě na co, který je?
1- černo-bílý
2- modrý
3,4 - nic
5- červeno-černý

 
6- bílo-černý
7- nic
8- černý

 děkuji
foto http://imageshack.us/photo/my-images/221/img20120718154908.jpg/



kup v kelly neorigo a nebo na sklo nalepovací a máš super příjem a klid ... dával sem tam kdysi dvě a na prd....mimochodem ten konektor vypadá jak od měniče... je to origo není to někde napojený...?.... ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline gola08

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
na te fotce je určitě origo anténa, protože jsem na ní měnil už prut... jinak jsem dneska koupil univerzální a ta má jen tři drátky tak jsme je chtěl nějak napasovat na ten konektor


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
na te fotce je určitě origo anténa, protože jsem na ní měnil už prut... jinak jsem dneska koupil univerzální a ta má jen tři drátky tak jsme je chtěl nějak napasovat na ten konektor
¨¨

ve finále s tím stejně praštíě a koupíš si tu na sklo .... ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline t.j.silence

mariu a ja som pred pár dňami potreboval vybrať anténu kvôli striekaniu a nevedel som ju dať dole. Nevieš ako na to? Všetko som poodpájal a dal som dole aj tie dve matice a tesnenie ktoré je hore okolo antény, ale tam som skončil.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline t.j.silence

No už som na to prišiel. Koniec antény čo sa vysúva von je tvare kríža a stačí to vyšróbovať zvonku.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Celé tieto antény stoja za prd ! Ako povedal kenry ! ](-: ](-: Starú vybrať -hodiť za psom(cigáňom), dieru zavariť , zatmeliť, streknúť. Kúpiť novú nalepovaciu, nalepiť do zadu na sklo , zapojiť  a užívať si rádio v klude !
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline t.j.silence

Ja som ju musel dočasu vybrať len kvôli lakovaniu celého auta, no ale neviem asi ste s ňou mali všetci smolu. Ja na ňu nedám dopustiť. Signál mám vďaka nej čistý, chodím na aute denne a niekoľko krát denne sa mi zasunie a vysunie samozrejme podľa toho ako zapínam rádio. Stále sa bez problémov vysúva a auto má 12 rokov.

Možno ste si ju mali ako ja raz za tok trochu očistiť a premazať. O veci sa treba starať.  :mellow:
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
T.J. tak to si štastný chlap . Ja som ju aj čistil , nepomohlo! potom som už ani nemusel čistiť , lebo sa len menila a nakoniec šla do prdelky  :angel:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline t.j.silence

Väčšinou všetci píšu, že sa im zoderú zúbky ktoré sú v dutine samotnej antény a tým sa prestane anténa vysúvať, ale ja som mal asi aj šťastie. Ale zase ako som písal ju aspoň raz do roka premažem a tej mechanike určite pomôže.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
ano,když se polámou plastový zoubky na tom pásu v anténě,tak je po ní. častá závada..
k těm drátkům, pro motor jsou 2 dráty,zbytek je napájení a timer antény


Offline t.j.silence

Ved píšem. Keď sa o ňu sem tam postaráš prečo by sa mali polámať. Keď ju necháš zasratú a potom chudák mechanizmus musí pretláčať všetok ten bordel tak prvé čo odíde sú zúbky.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP