GalantWeb

Sraz micin na Mimoňských válkách

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Petano

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 100
    • http://
Citovat
Citovat
mno to budeš mít asi smůlu. Počítej spíš s galošem do roku 1993, pak 1993-1997 a ten novější bývá jak kdy
prave proto bych se  tu rad dohodl s nekym kdo by na sraz jel, nechci rict abych nejel zbytecne, ale aby to melo ten plnej smysl  :rolleyes:
Ja bych chtel zitra (16.8.) prijet ale jeste nevim protoze mi neni moc dobre tak doufam nelehnu

Jo a vemte nekdo prosim fotak ... potrebuju spolecnou fotku s galantkem  ;)  
2,5 V6 rv 97, kuze atd. ;-)


Offline whizz

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 37
Citovat
Citovat
Citovat
mno to budeš mít asi smůlu. Počítej spíš s galošem do roku 1993, pak 1993-1997 a ten novější bývá jak kdy
prave proto bych se  tu rad dohodl s nekym kdo by na sraz jel, nechci rict abych nejel zbytecne, ale aby to melo ten plnej smysl  :rolleyes:
Ja bych chtel zitra (16.8.) prijet ale jeste nevim protoze mi neni moc dobre tak doufam nelehnu

Jo a vemte nekdo prosim fotak ... potrebuju spolecnou fotku s galantkem  ;)
Prosim dej vedet, rad Ti fotku jinak udelam :)
Mam presne ve CT 20:00 neco naplanovanyho, tak abych to mohl kdyztak zrusit. (aneb dam prednost autu  pred slecnou :D )


Offline Petano

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 100
    • http://
tak vem slecnu sebou ...

co ja mam zkusenosti tak se holkam galantek hodne libi takze aspon nebude kafrat  ;)

Jinak se zejtra uleju z prace (mam sickday ale makat budu z domu) takze to vidim tak na 90% jo
2,5 V6 rv 97, kuze atd. ;-)


Offline whizz

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 37
byl ste nekdo na mimoni? dneska (sobota) jsem koukal po galantech ale ani jeden :( jo vlastne jeden jo, 7.generace zaparkovana v prostredni rade podel sprintu (nasikmo)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tak se podívej na fotky v galerii. ještě nějaký přibudou
 


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
nevim kde jsi teda hledal...
4x galant
2x carisma
2x sapporo
colt
eclipse


Offline whizz

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 37
no vzhledem k poctu zase tak 5000 aut ze jsem nevidel 4 galanty nevidim zase jako takovy hrich. Je mozny ze jsem neprosel vse, to samozrejme.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
možná jsi hledal pozdě. V poledne kolem +- 14:00 všichni odjížděli


Offline whizz

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 37
Citovat
možná jsi hledal pozdě. V poledne kolem +- 14:00 všichni odjížděli
no tak to je dost mozny, prijeli jsme kolem 12:00 jelikoz muj favorit se zase predvedl, a par km pred mimoni praskl klinovy remen, coz nas vyrazne zdrzelo...

Nejprve sem sel na VIPka a prochzael cast plochy u nich, pak sem potkaval spustu pratel atd, takze opravdu sme se dostal nejdrive ve dve na plochu smerem ke sprintum :( Doufam ze na dalsi mimon se k vam uz pripojim spolu s diamanty :)