GalantWeb

Otáčky

Offline Pepe

Podle mne nedosedne páka na koncový spínač volnoběhu anebo zůstává klapka pootevřená . Ale na dálku to dělat nemohu a ani tady v garáži to není práce na 10minut .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Daneczek

Zdravíčko, menší problém, cistil jsem na svém 2.4GDI skrtici klapku a saci svody, bylo tam toho pozehnane hodne, nicmene auto jezdilo normalne neskubalo necukalo nic.. po vycisteni se mi zvedl volnobeh a kdyz jedu a vyradim tak mi kolisají otačky, nevíte někdo kde by mohla byt chyba? neni to vzdy stejny ale ruzny, nekdy vickrat nekdy jednou jen zakolisaji a pak se drzi na cca 1000.. na ten volnobeh to ma vic otacek nez drive... nevi nekdo kde by mohla byt chyba? :/ je možnyy ze motor si nacetl nejaky data s spinavou klapkou a vic ji otvira nez by mel a srovna se to casem nebo tam bude neco spatne? drive(s vším spinavym a zanesenym) mi po odpojeni baterky auto na volnobeh chcipalo a po nejaky chvili se to az srovnalo ze udrzelo volnobeh, je mozny ze to ma ted nacetly nejaky hodnoty ktery nejsou pro cistou klapku idealni? jinak pri jizde to jede v pohode jen ten volnobeh zlobi..prikladam foto klapky pred cistením..
https://www.youtube.com/watch?v=VIVCWhRXhM0&feature=youtu.be


Offline Drak

zresetovat a ono si to načte hodnoty a srovná se to. Chce najezdit pár km.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Daneczek

dobre diky.. a na ten reset staci odpojit baterku nebo je na to jiny figl?


Offline Drak

odpojit baterku při zapnutým klíčku a při zapnutým i připojit. Pokud možno připojit na první pokus bez jiskření.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline Daneczek