GalantWeb

1.8 1990 , nestartuje , chyba nejde vyblikat

Offline TooM-As

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Dobrý den , opravuji příbuznému jeho galanta , nechte nastartovat, nevstřikuje palivo. Palivová pumpa jde , svíčky zapaplují. Když jsem se pokusil vyblikat chybu dioda jen stále svítí. V autě je měněná řj , podle čísla (MD161184 , E2T14474 ) jsem na netu našel že jde o jednotku z 2.0 . Uvnitř už se někdo hrabal , některé propoje vrchní strany plošňáku se spodním se mi zdají neůplné a deska vypadá jako něčím politá. nevím jestli mám hledat chybu v ní , a snažit se celou znova proletovat nebo někde sehnat jinou.


Offline Drak

jo v ní už někdo měnil kondenzátory ale nevím proč pájel odpory u procesoru. Některé propoje mezi vrstvami spojů nejsou jen proletované, ale to by nemělo vadit protože jsou pokovené už z výroby a pokud nejsou vypálené, tak by měly vodit. Asi by bylo lepší sehnat jinou, protože nevíš kdo se v téhle už hrabal a co dělal.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline TooM-As

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Ok, díky, zatim bych si tu jednotk chtel jen pujcit na vyzkouseni ale vubec nevim kde ji sehnat, do japoncu nedelam tak nevim kde jsou nejaka vrakoviste kolem plzne.


Offline TooM-As

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Tak problém vyřešen , trošku jsem tu jednotku poletoval , vyměnil kondenzátory , (ten na fotce již měněný byl jen na 16v, tak možná se na něm udělalo přepětí a odešel) teď už jednotka komunikuje a chyby vyblikává .

Auto ale ještě nejede protože já při zjišťování závady na čidlech vytáhl rozdělovač abych ho rozebral ale zapoměl jsem si poznačit jeho polohu , nespíš je teď naprosto rozhozený předstih , a marně se tady snažím najít něco jeho nastavení , tak kdyby mě někdo nasměroval správným směrem byl bych mu zavázán.