GalantWeb

Po otočení kľúčikom do 3jky vypne prívod elektriky do auta.

Offline Filip Balint

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Zdravým mam otázku dnes som prišiel ráno z obchodu normálne moje auto galant avance 2.5 V6 r. V. 2002 štartovalo bez problémov baterka kupovaná v decembri takže 4 mesiace používaná. Pri ďalšom štartovani Auto po otočení kľúčika sa rozsvieti la palubovka všetko normálne fungovalo a hneď ako som prepol kľúč do 3jky aby som naštartoval vyplo mi celé auto ale úplne všetko ostalo čierne. Skúsil som. Znova vybrať kľúčik a hneď štartovať ale už auto nemalo žiadnu energiu ani centrál nič nefungovalo. Po asi hodine znova na skočili prístroje centrálne zamykanie ale keď som sa snažil naštartovať všetko sa to opakovalo. Auto ako keby nemalo v sebe ani baterku. Mal s týmto problémom už niekto skúsenosti. Za každú radu som vďačný


Offline Pepe

 Výměna baterie by pomohla . Zkus to z jinou baterkou a pak se rozhodni . Někdy je to špatným usazením kontaktů na baterii .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Filip Balint

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Ďakujem áno zajtra skúsim sa s tým pohrať a keď nepomôže nič pôjdem dat zmerať baterku ku predajcovi. A vyskúšam tam druhu a ak ani to nepomôže tak budem hľadať ďalej.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Koukni na kontakty baterky,jestli nejsou volné a změř baterku měřákem.Tohle spíš vypadá na "někde" špatný kontakt,než že  by baterka byla K.O.


Offline Bayern

snad to nebude nic vážného  -_- ale že by to bylo baterkou ? mě se teda ještě nestalo že bych měl 100% vybitou baterku, že by ani kontrolky nenaskočily. Mrkni se jestli nejsou zoxidované kontakty na baterce, a kdyby jo, prožeň to ocelovým kartáčem  :angry:


Offline Sir Dag

mě se tohle stává když mám špatně dotáhlé kontakty k baterce (popravdě, když to vezmu třeba rukou :D )..jakmile dám třetí polohu..blackout... :D

Řeším to, jak tu bylo napsáno, očištěním konektorů...no a samozřejmě dotáhnout..nevím zda to bude u tebe toto..ale za vyzkoušení člověk nic nedá..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Měl jsem olezlý kontakt na baterce takovou tou zelenou oxidací.Jednou jsem měl v ruce WD a z dobré vůle jsem kontakty stříknul.Do té doby to startovalo v poho. Pak po týdnu chci nastartovat a nic.Vemu rukou za kontakt a byl volný.WD sežralo oxidaci a kontakt byl při vyšších proudech startování vlastně bez doteku.Přitáhnul jsem svorku a startuju v poho.


Offline Filip Balint

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Ďakujem. Vám chlapy hneď ako polejem všetky ženy v nasej rodine idem sa do toho pustiť. Prajem. Vám šťastnu veľkú noc a vela vody pre vaše ženy