GalantWeb

Kdo se vyzná?

Offline Jimmy-11

Zdravim, kdo všechno se vyzná v motorové elektrice? Potřebuju to komplet proměřit, případně opravit, ale sám na to nemám jak časovou, tak mozkovou kapacitu a ani garáž. Ideálně někdo na severu Čech, ale když to na ty tři válce dojede k Praze nebo kamkoliv, tak jsem schopný to dovést.

Zkrácený popis problému:

motor jede na tři válce, nejprve byl prodřený drát u prvního vstřiku, to mi Dag opravil, tak to chvíli fungovalo, pak jednoho dne přestal fungovat centrál na dálkový ovládání (na klíč se odemkne i zamkne všechno) a zároveň opět motor jede jen na tři válce
1999 Galant 2.0 automat 100kw + LPG (první Mitsubishi v rodině)

1997 Galant 2.5 V6 manuál 120kw (současná hračka)


Offline Pepe

 Měnil někdo baterku v centrálu ? Sedni do vozu a vyzkoušej zamčení a odemčení z místa řidiče . Není zas prodřený nějaký kabel kolem vstřiků ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jimmy-11

Baterku v centrálu jsem měnil já přímo na sedačce řidiče, ale až po tom, co to přestalo fungovat a předtím jsem to samozřejmě v autě zkoušel... Dráty ke vstřikům můžu ještě zkontrolovat, ale když jsem v listopadu koukal na svíčky, tak jsem je rovnou i měnil, protože na druhém válci byla upálená, ale ta nová co jsem tam dal a pak jsem jí kontroloval, byla mokrá 🤔
1999 Galant 2.0 automat 100kw + LPG (první Mitsubishi v rodině)

1997 Galant 2.5 V6 manuál 120kw (současná hračka)


Offline Sir Dag

nezapoměň, že jsem ti jen provizorně tam dal omotávku. To znamená, že pokud se neudělala adekvátní náhrada/oprava drátu - může klidně znova kostřit. Tedy, jet na tři válce
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Jimmy-11

To vím neboj, ale ten drát na prvním válci nekostří na 98%... Ale fakt by to chtělo aby na to někdo kouknul, já na to už fakt nemám kapacitu... 🤨
nezapoměň, že jsem ti jen provizorně tam dal omotávku. To znamená, že pokud se neudělala adekvátní náhrada/oprava drátu - může klidně znova kostřit. Tedy, jet na tři válce
1999 Galant 2.0 automat 100kw + LPG (první Mitsubishi v rodině)

1997 Galant 2.5 V6 manuál 120kw (současná hračka)