GalantWeb

Po odpojeni baterky spatne funguje stahovani oken

Offline Emp

Delal jsem si rozvody kabelu pro zesilovac a subwoofer do kufru myho galanta 99. Vsechno probehlo v poradku, ale neobesel jsem se bez odpojeni baterky. Tim padem se mi asi zresetovala ridici jednotka... jenze po zapojeni zpet, kdyz dam okynko vytahnout nahoru, tak vyjede az nahoru a pak hned sjede automaticky dolu, tak do pulky. Nechci mit porad otevreny okno :) nevite nekdo co s tim pls? diky
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24


Offline t.j.silence

Mne robí niečo podobne keď idem nad 110km/hod, tak sa mi tiež stále vracia. Keď už idem tak nad 140km/hod tak už príde hore a zostane tam. Ako kedy. Ale čo si pamätám tak mi to robí iba okno spolujazdca.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Drak

Nejspíš bude potřeba seřídit okna viz. navod
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline t.j.silence

Možno je to u mňa ako som si aj myslel. Medzi oknom a rámom je v pri takej rýchlosti v hornej úvrati taký podtlak, že mi okno z bezpečnostných dôvodov zíde zase dole, lebo si ECU myslí že je tam nejaká prekážka.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Jelikož taky občas (pořád) trochu litám taky se mi to stalo ale baterkou nebo ecu to asi nebude -... prostě mě napadlo že se okno kříží a nedosedá kam by mělo a tak odpor ho vratí zpět a když zastavim a zamknu tak se díky alarmu norm. zavřou  tak bych spíš hledal chybku někde jinde.... třebaq čidlo bo nějakej kontakt....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Emp

Uz se to vyresilo. z niceho nic to pak zacalo fungovat spravne :)
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Uz se to vyresilo. z niceho nic to pak zacalo fungovat spravne :)

Super závada.. takový mám nejradši....tak to je fajn.........
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)