GalantWeb

Sirova stavba / přestavba od Daga

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Co jsi objednával ? Výměnu všech trubiček nebo jen vadné ? Bavili jsme se o opravě zadního potrubí a ty bulíš ,že není hotov celý vůz .

 :undecided: Jinak - když jsem prošlápl brzdu na Kbelské, praskla zadní pravá trubka . Dojel jsem do práce - vedle servis ji vyměnil od motoru  až k zadnímu kolu za 3 000,- kč . Jestli na tvém voze je trubka někde vzadu dělená , je to asi už opravované, protože v katalogu dílů jde trubka od rozdělovače -těsně za motorem - až ke kolu vcelku .
« Poslední změna: 06.04.2016 - 10:01:26 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Na aute mam od pulky vozu dve trubky spojovane. Bohuzel obe mi prdly u palivoveho filtru. Takze od pulky vozu az ke kolum. Ovsem nevim proc, ale ted autu co se tyce brzd neverim. Pedal neni tak tuhy a auto nebrzdi tak jako pred tim. Hlavne tam dolili dot3. Takze musim vymenit kapalinu a dat dot4. Vse znova odvzdusnit. Duveru v brzdovy rozvod budu mit po nejakem case az uvidim, ze mi nikde nic netece.

Ovsem jak sam rikas Pepe. Slapl si na brzdu a prasklo to. Proto to chci udelat pro sychr komplet. Preci jenom brzdy jsou vec ktera ti muze zachranit zivot a nebo take zabit. Proto nechci nic nechat nahode.
Cena byla pro me ze znamosti. 2t
Jak to vypada ted bohuzel nevim, protoze auto behem tech dvou dnu dali z rampy dolu a zaclo se delat jine. Proto ta castecna neduvera. Ovsem po prohlednuti, vymeneni kapaliny a novem odvzdusneni si myslim, ze budu zas s autem v symbioze ;)
« Poslední změna: 06.04.2016 - 14:58:21 od Sir Dag »
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Pro krátkodobé použití lze tyto kapaliny mísit .  Není nic proti ničemu .
Co se týče mých brzd, praskla trubice až skoro u kola , tedy vnější rzí zničena , jako ty tvé .  Jinak stačí system odvzdušnit a bude v pořádku . Ještě bys mohl koupit nové odvzdušňovací šrouby a jestli chceš , přijeď , uděláme to.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

mezi DOT3 a DOT4 není takový rozdíl. Je jen v bodu varu a na galantích brzdách nedosáhneš teploty, abys brzdovku a ještě novou vyvařil :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já tam mám DOT 3.Však Pepe ví,co jsem koupil u Shellu.


Offline Sir Dag

Tak jsem si opět musel hrát :D

Rozebral jsem vypínač na TCL a byl mnohem jednoduší než vypínač na varovky. Opět jsem dal ledku, předřadil odpor a jede se dál :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

Teď jdu kuchat ten na sklápění světel :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

ala hever level 4 :D
Venku prší a já si lehám pod toto....Nakažený galanťák a blázen v jednom..aneb stovky způsobů jak se nechat zabít..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já v takovým případě používal slunečník jako deštník. :-D


Offline Sir Dag

Jinak..když jsme se tu bavili o těch kroužkách do světel..tak el-wire by opravdu takhle dobře nefungoval...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Už aby ty světla byly čisté, bez diod , konec Vánočních ozdob .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Nevím proč..mě prostě v těch světlech vždy něco chybí..Tak tam něco musím naflákat..Tohle jsem měl minulý rok na Kadově. Bohužel mi umřel drátek, tak jsem svítil jen půl dne :D Teď jsem ho po roce opravil a už to jede.. :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Udělej někdy fotku v noci,když máš všechny tyhle světýlka rozsvícený.


Offline Sir Dag

dvoje ledky jsem z auta uz ztrhnul :) a sundam jeste jeden par
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak nejdřív se s tím děláš a pak to vyhodíš,není to škoda práce a času?


Offline Sir Dag

Tahal jsem to pred rokem..a to jsem nemel SE. Takze maska byla trochu serizla, aby se led vesly. Masku jsem mel schovanou jestebz modrazka. Ovsem po obdrzeni SE nehodlam do grill masky rezat a necham ji tak hezkou jako je v originalu. Tudiz, nalepene led na svetle jdou ven.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Potřeboval bych radu. Hledal jsem hodnoty na pojistkovnách a nějak mám v tom bordel.
Potřeboval bych vědět jak jsou jištěný (myslím hodnotu A) blinkry, brzda, zadní mlha, couvačka, obrys a zda jsou u blinkru zvlášt pojistky na pravou a levou stranu a u obrysu též?
Protože co jsem koukal tak mám v tom nějak hokej :D Moc obrázků na mě :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue