GalantWeb

Samolepky

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
trička má taky hafo na výběr, mě se jenom nechtělo posílat mu je na Slovensko a on pak potištěný zpět do Čech.

 no tak někde v čechách a nebo to dovázt... aby se jim to nemuselo posílat....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
no tak někde v čechách a nebo to dovázt... aby se jim to nemuselo posílat....
  JJ, já byl jen línej, tak jsem si to všechno objednal u 1 člověka a cenu jsem respektoval, páč takovýhle triko si objednávám , tak 1- 2x za život.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
  JJ, já byl jen línej, tak jsem si to všechno objednal u 1 člověka a cenu jsem respektoval, páč takovýhle triko si objednávám , tak 1- 2x za život.

 Rozumim já myslel trička na denní tahání... no a až se vopere a nebo roztrhne což je u mě tak do 14 dnu tak abych ho nemusel oplakávat, prostě ho povýším na hadr a hotovo.
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no já se musím dokopat k něčemu jako ,,hodit vizi do reálu" abych to viděl, každopádně na tom triku sem viděl na rukávu znak micu což není vůbec marný.....

takže asi takto:
záda-galantweblogo a pod tím starou klasiku vr4 v rally hávu
rukáv-logo micu
u srdce-malý nápis galantweb anebo něco tak velkýho jak na tom tričku ale aby tam byl i ten ,,web" (propagace přeci musí být)

a jen tak od věci není někdo nebo spíš něco v praze? jsem tu pracovně přebýváme tuším praha 9 (no prostě je tam obchoďák harfa a hned pod tím bydlíme) a práce je v asi praze 8 (děláme na stavbě karlín)

nějaký ten minisrázek (byť nemám tady galíka :( ) bo tak něco :)......
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Kdysi jsem si takhle trička nechal dělat v obchodáku Kotva, ale už jsem tam přes 10 let nebyl.Ale určitě něco v Praze bude.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Kdysi jsem si takhle trička nechal dělat v obchodáku Kotva, ale už jsem tam přes 10 let nebyl.Ale určitě něco v Praze bude.

té jasný jen tonejít a nebo si to prostě vyrobíme sami ... sme přece kluci šikovný.... :-D ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Majk MG

Trochu to oživím ..... prodám 2 páry samolepek viz  první foto.
cena 160 kč za 1 pár .... můžu objednat i jiné z e-bay ale musíte počítat s cenou plus mínus 180 kč (někdy míň někdy víc )  -_-
 
Můžu taky objednat lepky foto 2 a 3. Jde to jak v sedanu tak v kombíku  -_-
« Poslední změna: 01.01.2016 - 18:32:18 od Majk MG »


Offline Majk MG

takhle to vypadá .... je to z kvalítního materiálu ... výdrž až 5 let ( nevím jak se to tváří na tlakovou myčku  :laugh: ) nejdřív se sloupne přední strana --nalepí se to na auto a potom se sloupne druhá strana a zůstane jenom to co je na fotce bílé.


Offline Pepe

Nelepí se zevnitř ? :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Majk MG

já nevím  :undecided: na tech mích zatmavených oknech by to nebylo vidět kdybych to nalepil ze vnitř  :laugh:


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
hodila by se teď nějaká na sklo..... je tady ještě někdo kdo se tím zabjevá..??  ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)