GalantWeb

servo

Offline ivča

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
    • http://
asi už 4 x se nám stalo že prasknul řemen u serva.Jakmile se dostane auto do vyšších otáček rupne.Ten poslední byl originál na mišáka a ujeli jsme na něj cca 50km a opět dnes ráno rupnul.Nemáte s tím někdo zkušenosti.????
Galant 93
Galant 1,8 1993


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
hmm zvláštní. Nevydává servo nějaký pazvuky a jde řízení lehce? Řemen prostě praskne nebo se prodře?


Offline Drak

To, že to praská tak moc, je už podezřelé. Není řemen přepnutej. Nebo jsou obě řemenice stejné?
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


servo

  • Host
žádné zvuky servo nevydává a řizeni jde krásně lehce.Bylo to už 2x v servisu a nic neobjevili.Prý je vše ok.Řemeny jsou orig. .Vždy se to stane když jde auto do otáček,při předjíždění a tak.

ivča


miroslav1

  • Host
Jestli už se to několikrát stalo, tak bych zkontroloval jestli jsou řemenice v ose a
nejsou poškozené.
Může se stát, že když jde řemen nakřivo tak ho přeříznou.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jj měnil jsem rozvody a taky se Drakovi podařilo ty řemenice dát obráceně. (sorry Draku ;-))
takže řemeny byly lehce z osy


Offline Drak

No stanese:-)  Jen si vzpomeň na utrženej šroub na klice  :ph34r:
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no já zase zabodoval s tou druhou vyvažovačkou co jsem myslel že je jen olejový čerpadlo  :confused: