GalantWeb

Prodam 2,5 V6 Kombi

Offline KaGn

Nazdar pánové. Bohužel se budu muset zbavit svého oblíbeného autíčka. Uz je to víc než rok co se chystám ho dát do kupy, ale není tu nikdo šikovnej kdo by nechtěl za opravu trojnásobek ceny auta. Takže je to spíš na náhradní díly. Jednou na D1 mi vyvřel a já hned zavolal odtah.. Ti do toho drbali a ja jim platil, ale řepu nevytahly a furt se nekde ztrácí voda. Je to minimálně a i tlakovou zkoušku to ustalo, takže nikdo neví (asi těsnění) Jinak normálně (suprově) jezdí bo je to manuálek a ve srovnání s automatem ma snad třikrát tolik síly 🤔 Lak špatný.. Představu jsem měl tak 150 000 (to by byla dovolená) , ale asi je to tak o 135 000 víc než je horní hranice reality. 🤣 Technickou taky nemá bo mi v servise řekli, ze za cenu opravy a stk mi sezenou lepsi auto (NEZNABOZI!!!) Tak jsem si ho zase odvezl a budu se ho muset vzdát.. Ted na nej neni cas a pred barakem se jen trápí. Michal Šipula Černá Hora 722932121 Idealne cokoliv na telefon nebo mail Michal.sipula@email.cz ale budu se snazit koukat i sem. Údaje z hlavy: 120kw, cca 300tis, r.v.1998 a s rozumnou domluvou můžu přidat borbety r17, ale stav taky neni stoprocentni. Barva je oloupana zelená metalíza a vnitřek je látka.


Offline KaGn

Okey pochopil jsem.. Tak to vezmem z druhe strany... Co kdo nabidne za Galantika? Nechci ho pochovat. A mam plnej sklep Borbetu (8ks)😉


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112