GalantWeb

Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Zdravím, koupil sem si v Holicích CB do auta... anténu samozřejmě taky, ale přemejšlim jak to tam nainstalovat. Sundat tapecírunk ze stropu snad nebude problém, ale jenom se bojim aby se ten šroub s konektorem pod ten tapecírunk vešly.... a další nad čim sem přemejšlel je samotný uchycení, neměl bych pod tu střechu dát nějakou velkou tvrdou podložku aby mi to nezvlnilo plech na střeše až se anténa ohne? Máte s tím někdo zkušenosti?
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Lepsi nez díra do stropu bych to chytil nekam na kufr ne....? na cb to nebude mit vliv a na protivahu taky ne....prijem se Ti nezhorsi....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Uz to tam mám  ;)  Je to na střeše, bohužel až skoro na konci střechy protže ten šíbr, ale na kufr bych to nedával, anténa by potom byla hodně směrová a to by se muselo dorovnávat jedině dýlkou a 2metrovej bič na víku kufru by asi nebylo nic moc  :)  
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
No nevim jak bas udelal treba z 1,8 smerovku na kufru ale spis sem tim myslel ze bys usetril diru ve strese....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Já vim no, ale super se s tim shazujou vevrky ze stromů  :D A dneska sem s tim vjel do podzemních garáží  :omg:   Zářivky by měli dávat vejš... dokonce mě to nenapadlo ani když to vrazilo do míry u vjezdu....  :omg:  
« Poslední změna: 10.09.2006 - 17:08:45 od Benytrans »
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Alik

sakra vy mate teda problemy..ja sem vsechny anteny zavaril......a radio chytam na koaksial....... :P sice toho moc nechytnu ale to je fuck............ :)  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Citovat
sakra vy mate teda problemy..ja sem vsechny anteny zavaril......a radio chytam na koaksial....... :P sice toho moc nechytnu ale to je fuck............ :)
No docela bych Te chtel videt s radiem CB bez anteny.... :omg: o vykonu treba 800wat... :evilgrin:  
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Citovat
Já vim no, ale super se s tim shazujou vevrky ze stromů  :D A dneska sem s tim vjel do podzemních garáží  :omg:   Zářivky by měli dávat vejš... dokonce mě to nenapadlo ani když to vrazilo do míry u vjezdu....  :omg:
Co tam na te strese mas ....? :o 3metrovou pětiosminu ne....???? :lipsealed:  
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Já už to mám v autě asi 4 roky a Úplně v pohodě. Plech pod střechu není potřeba a s anténou jsem dost laboroval, ale nejlepší místo je na střeše, kousek za šíbrem. Anténa je tam téměř všesměrová a podařilo se mi tam naladit i nejlepší PSW. Minulý týden jsem kecal s člověkem z čech. Pak jsem se díval do softu a zjistil jsem že jsme byli od sebe 270km. Fakt bomba. Mám tam dvoumetrovej bič od Presidenta.  :P
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Citovat
Já už to mám v autě asi 4 roky a Úplně v pohodě. Plech pod střechu není potřeba a s anténou jsem dost laboroval, ale nejlepší místo je na střeše, kousek za šíbrem. Anténa je tam téměř všesměrová a podařilo se mi tam naladit i nejlepší PSW. Minulý týden jsem kecal s člověkem z čech. Pak jsem se díval do softu a zjistil jsem že jsme byli od sebe 270km. Fakt bomba. Mám tam dvoumetrovej bič od Presidenta.  :P
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Alik

no tak kdyz ma Cibočko tak jo...ja ho chtel taky ale nechtel sem mit na aute takovej bic misto anteny ;)  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Stanice mi dává 20 watů. Takže skoro základ. :D  
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
že bych taky zainvestoval do antény? Jedno CB se mě válí doma. Je k němu tuším i zesilovač, ale možná jsem to už všechno vyhodil  


Offline Alik

mno aby si na tom CB nebyl pak begy zavislej...........stat se to klidne muze -_-
tam se dejou veci :rolleyes:  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Nemáte doma někdo náhodou stanici Formel? Jestli byste se jí chtěli zbavit tak já bych jí koupil :) Ta moje mi tak nějak přestala fungovat, takže se z radioamatéra stal týpek se zbytečnym bičem na střeše...
« Poslední změna: 11.09.2006 - 19:27:43 od Benytrans »
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Citovat
Stanice mi dává 20 watů. Takže skoro základ. :D
270km 20ti watama...?hm....to se mi nikdy nepovedlo.... :o  
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
To víš z kopečků to chodí Úžasně daleko.  -_-  A 2 Benytrans: Zkusím se zeptat po té formele. Mám tady kolem sebe asi 200 lidí praštěnejch anténou.  :D  
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
to Monty: Dík, ale vůbec nemusíš spěchat, právě sem si koupil čirý blinkry do blatníků a folie na okna takže sem se vycuc a o zábavu mám postaráno...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Citovat
To víš z kopečků to chodí Úžasně daleko.  -_-  A 2 Benytrans: Zkusím se zeptat po té formele. Mám tady kolem sebe asi 200 lidí praštěnejch anténou.  :D
To by sme si skoro mohli pokecat,.... me to chodi do tech 600km ....a vzdusnou carou jsme od sebe 300km a 20watama... Ti musi chodit i dal kdyz das smerovku....,....(zaklad je preci 10wat)
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)