GalantWeb

Brzdovy trmen galant 2.5 V6 1998 (podruhe)

Offline Loser

Ahoj do stareho vlakna na toto tema se mi nedarilo vlozit novej prispevek, tak jsem zalozil nove vlakno.
U predniho leveho trmene se mi ulomil ten spodni cep (byl tam festovne prirezlej  :(). Jako nejjednodussi reseni by bylo vymenit tu "podkovu". Nikde jsem ji ale nenasel. Proto se chci zeptat, jestli nekdo nevite, jake to ma presne oznaceni, pripadne zda to nahodou nekdo nema na prodej (nejlepe i s tim cepem)?
Diky moc
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Loser

jeste foto
1. co bych potreboval
2. co se ulomilo
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Aldik

Nepsal jsi mi mail na ten trmen? Mám na prodej komplet 2.0i, tak tam ten trmen mam, jen byl lehce pridrenej, ale da se to rozhybat bezproblemu vcelku.. a kdyz bys to chtel tiptop, tak se prodava snad nejaka opravna sada (gumicky a gufera)..


Offline Loser

opravna sada by byla OK, ale ja mam zbytek toho cepu zarezlej uvnitr toho drzaku trmene. Nevim, zda by bylo OK to nejak vyvrtat. Prislo mi jednodussi sehnat ten drzak trmenu. Ale jak tak celej den koukam po netu, tak je to snad nadlidskej ukol  :(
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Loser

Nepsal jsi mi mail na ten trmen? Mám na prodej komplet 2.0i, tak tam ten trmen mam, jen byl lehce pridrenej, ale da se to rozhybat bezproblemu vcelku.. a kdyz bys to chtel tiptop, tak se prodava snad nejaka opravna sada (gumicky a gufera)..

A ten trmen z 2.0i je stejnej jako na 2.5 V6 r.v.98?
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Pepe

Koukám že tam máš dvoupístek , k tomuhle podkovu jen na vrakáči.
Na jak veliký kotouč to je ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Loser

Koukám že tam máš dvoupístek , k tomuhle podkovu jen na vrakáči.
Na jak veliký kotouč to je ?

tak to netusim. Rek bych, ze tam je jeste ten puvodni original, ale netusim, jakej to ma rozmer
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Pepe

Napiš Z3robY-mu, ten má auto na díly, třeba bude mít tenhle díl .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Aldik

Jo aha, pravda, mas tam dvoupistek.. klasika na 2.0litr je jednopistek, tak to bude asi jiny a nebude to pasovat... mam dvoupistky na sporteditionu, ale s tim jezdim, tak to nepomuzu... zkus nejake vrakoviste... v Usti n./L. je jedno a ma inzeraty i na bazosi.cz


Offline Loser

Jo aha, pravda, mas tam dvoupistek.. klasika na 2.0litr je jednopistek, tak to bude asi jiny a nebude to pasovat... mam dvoupistky na sporteditionu, ale s tim jezdim, tak to nepomuzu... zkus nejake vrakoviste... v Usti n./L. je jedno a ma inzeraty i na bazosi.cz

nebut labut. Sport edition zvladne jezdit i s brzdou jen na jednom prednim kole  :-D :-D :-D :-D :-D Ja jen udelam technickou a vratim ti to  :-D :-D :-D

Kazdopadne diky za ochotu pomoci "smajlikspalcemnahoru"
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Loser

panove odbornici, je tohle ten samej trmen? Prijde mi, ze je to jen jednopistovej
http://www.iautodily.cz/detail_dily_form.php?id=100036135

diky
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Drak

není stejný, je jednopístkový a menší
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Loser

není stejný, je jednopístkový a menší
tak jsem si to myslel dobre. Diky
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Pepe

Klucííííííííí, kdo má na nabouraném Galantu přední brzdy 272mm ?? Loser shání díly . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Loser

trochu to zde zkusim obnovit. Se Zeroboyem jsem se zacal domlouvat, ale bohuzel uz se dva tydny neozval  :(  :o
 Nevite nekdo nahodou o nejakem tom dvoupistkovem trmenu? (+ pravy zadni spodni rameno)
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Pepe

Aldik nechává sešrotovat afto , zítra , sežeň ho .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Aldik

2pístky tam nemám, je to normal verze, takže jen jednopístky..
co se týče ramena, něco by se možná našlo, ale zrovna zadní nápravu si komplet beru na svoje auto.. takže uvidím, teď nemuzu nic slíbit. Samozřejmě to lepší ze dvou náprav dám na svoje radši 8-) O:-)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
jaká je rozteč děr pro šrouby na těch mitsubishi třmenech? Přední i zadní.. díky


Offline Drak

přední před fl 130mm, po fl 160mm. zadní jsem neměřil a ani netuším rozměr
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301