GalantWeb

Chladič

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tak se mi opět pomalu vrací problémy s chladičem. Neválí se někomu doma jeden?
 


Offline BAD

Citovat
tak se mi opět pomalu vrací problémy s chladičem. Neválí se někomu doma jeden?
to ne ale mám v kelly tuším slevu 52 % na chladiče
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
No projíždě jsem katalog a chladiče na galanty snad vůbec nevedou. Mají jenom víčka na chladič. Ještě skusim popídit z čeho by tam mohl pasovat. Hlavní je, aby měl oba vývody na levý straně (teda pokud stojím před autem). Všechno ostatní už nějak dobastlim.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
byl jsem ho změřit: 68 x 41 x 6 cm
pokud by někdo měl nějaký nápad z čeho by tam mohl jít dejte vědět, samozřejmě nějaký ten centimetr nehraje roli.

V tom autoKelly se skusim stavit, třeba něco vymyslíme


Itchy

  • Host
zkus se jeste jednou mrknout na to auto kelly. Mas tusim galanta 92-96 2.0 - limuzinu ??? a tam to opravdu neni. Tak se mrkni na GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) [11/92-08/96]. Je to tusim to samy, ale liftback a tam jsou naky chladice (bez klimy i s klimou).  


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
já jsem fak blbej. Pořád jsem bádal co myslej tím manuální převodovka s klimatizací. Nějak jsem nechápal co mylsej tou převodovkou u chladiče. No nic asi slabej den ......

Takže jsem ten chladič našel měl by to být teda typ 52.18.500 skusim teda někde schrastit drbný.....


Itchy

  • Host
fpohooo...já když jsem ho sháněl tak jsem taky tápal  ;)  


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no prozatim večer zbastlim snímač hladiny a dám ho do vyrovnávací nádržky. Takže až mě zase někdy zmizí voda, tak to budu vědět :angry:  


Offline BAD

Citovat
já jsem fak blbej. Pořád jsem bádal co myslej tím manuální převodovka s klimatizací. Nějak jsem nechápal co mylsej tou převodovkou u chladiče. No nic asi slabej den ......

Takže jsem ten chladič našel měl by to být teda typ 52.18.500 skusim teda někde schrastit drbný.....
v kelly stojí 5038 Kč s dph tudíš počítej cca 2500 plus mínus....
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
super díky bade. Ale já jsem teď nějak vycucanej a škudlim penízky na sraz.
Prozatim jsem si tam udělal to hlídání hladiny ve vyrovnávací nádržce. Skusim ještě přijít na to, kde se vlastně ta voda strácí. Počítám že chladič by přišel na řadu (jestli tu závadu nenajdu) tak někdy k listopadu. Takhle přes léto dolívat vodu jde, ale v zimě abych dolíval i nemrznoucí směs je nesmysl.


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Už ani nevim, kde sem ten odkaz našel ale problém mám jinej jakej z těch chladičů je na moje auto?
http://www.aci.cz/default.asp?cls=SPresent...rSort=NORQ00R90
« Poslední změna: 16.10.2005 - 19:23:45 od Benytrans »
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)