GalantWeb

Cesta Pádla a jeho žraloka.

Offline Padlo

Nebo jen zkouší kolik by za to dostal, to už jsem taky párkrát např. u motorkářů slyšel. :) Jinak má to už dost natočíno a je to straší model. I vzhledově se mi víc líbí ten stříbrný. Už se na něj chci jet mrknout. :) Akorát jsem nějak nenašel tady na webu nějakou diskusi o tom, na co si dát pozor. Možná jednu, ale nic moc.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Nebo jen zkouší kolik by za to dostal, to už jsem taky párkrát např. u motorkářů slyšel. :) Jinak má to už dost natočíno a je to straší model. I vzhledově se mi víc líbí ten stříbrný. Už se na něj chci jet mrknout. :) Akorát jsem nějak nenašel tady na webu nějakou diskusi o tom, na co si dát pozor. Možná jednu, ale nic moc.
Třeba řazení z 2 na 3 a opačně, kolísání otáček.......Čerstvě vyškolenej je Trewor, ten by se mohl rozepsat. :(
« Poslední změna: 02.05.2013 - 20:47:03 od Rob »


Offline Trewor

Já ti taky nic převratnýho nepovim.
Prostě si to projeď jestli to jede rovně, když brzdíš tak jestli se nestáčí, projdi si pečlivě čumák - výztuhy za nárazníkem..jestli to nebylo bouraný, zadek to samý. Pohlídej si aby nebylo auto před tvym příjezdem ohřátý...klasická finta v bazarech aby to hned nastartovalo a necvakalo atd.(hlavně tedy hydroštely) Koroze zadních lemů neni takovej problém a dá se vyvařit ale prahy ať jsou čistý. Přejezdi si rukou po"rámu" jestli neni zvněnej...někdy to ani neni vidět. Ozkoušej si všechny funkce co to má..zrcátka, větrání/klima, posun sedaček. Jestli je rezerva a nářadí + zvedák, světla atd atd... A jestli to má psaný kola co na tom má ve velkym TP. + zaplacený EKO, do kdy STK a emise (já mam do 2/2015  :angel:)
Taky záleží jestli chceš koupit ajezdit nebo jako mě ti nevadí se vtom hrabat a cpát do toho vejplatu za vejplatou ](-:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
A jestli bude kolem předních hrnců náznak rzi, tak toho se nelekej, má to 95% z nás. :o


michal95

  • Host
Swift dokončil opravy ke dni 24.4.2012 Cituji: Krásny deň prajem. Aby táto téma neostala bez konca...   Dnešným dňom som micku po pol roku dal do plnej parády . Výsledok nieje aký som chcel , ale peniaze potrebujem aj na niečo iné . Takže GALANT má nové lemy,brzdy kotúče+platničky(Ate),laná ručnej brzdy,ramená a čapy(TRW),tlmiče predné aj zadné(KYB excelG).Nové komplet náplne , termostat,uzáver chladiča, všetky remeňe+kladky.Filtre detto . Nové hydraulické zdvihátka.  Nové zadné svetlá. Nové pneu,komplet žiarovky a stierače    Karoséria-predná kapota,lemy,kufor,predný nárazník-novýnástrek. Anténa zavarená a nahradená integrovanou v kufri   chcel som to striekať chameleonom ale ... Dukáty   Takže konečný výsledok ?Auto je v 99% stave, nič nebucha ,nič netrasie a všetko funguje. Je v podstate v pôvodnom stave čomu som aj rád a spokojný. STK a EK Velmi pekne ...      http://www.galantweb.com/index.php/topic,2581.msg26595.html#msg26595


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Možná mu došlo, že to nikdy neudělá 100%, kdyby to nedal jako uloženku, a i na těch 100% by ho to třeba stálo dalších 10, 20 táců, ale vyřádil se, to jo, poklona. :mellow:


Offline Padlo

Uvidíme no.  :mellow: Koukal jsem na nějaké fotky Galantů v lpg a nádrž na lpg bývá místo rezervy a rezerva stáče v kufru? Nejspíš ano. :)

Všechny vaše názory si ukládám a vezmu si je na prohlídku s sebou. A celou diskusi vytisknu a ukážu dědovi, ať vidí, že to není jen můj výmysl.  :D Už mě to nebaví jen čekat a přemýšlet a číst informace na netu, už tam chci jet...




Offline Pepe

 :roll:   Něco kolem 11 tisíc   - 50% bonusy  = asi 5 700 . ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Drak

2300 ,- s nějakou lepší asistenci a plněním 100/100 mil u Slavie
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline Aldik

Já mám na taťku (kvuli bonusum) u ČPP s asistencí a plněním 70/70 (teď nevím jestli to není 50/50) za 3300,- .)


Offline Padlo

No právě, koukám, že to hodím na dědu, stejně jako moje předešlé motorky. :angel: A tu aktuální převedu na sebe, abych mohl do budoucna mít bonusy i já. To je hrozný co skáče za čísla z těch kakulaček.   :big grin:

Ps.: Začnu v práci víc makat, žraloka se nevzdám.  :mellow:
« Poslední změna: 03.05.2013 - 10:03:40 od Padlo »


Offline tomasssr

Pablo, vem toho plyňáka, nebo ti ho vyfouknu, :angel: mám to kousek od baráku a už ho sleduju asi 2 měsíce na Mitsu klubu v inzercích, kde začínal na 60 tis.
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw



Offline Padlo


Offline tomasssr

:) Už zítra za ním jedu. ;) Nemůžu se dočkat!

Tak hodně štěstí, ale zas od toho moc nečekej, bude to asi trochu otloukánek podle fotek a bude to určitě chtít nějakej ten čepík, rameno apod.. to sám aji píše + zadní lemy počítám, u starších ročníků hnily i spodky dveří, u těch 2000 vejš jsem to zatím ještě neviděl. Poslechni jestli necvakaj hydroštely, jestli nehučí ložiska na spojce (např. když vyšlápneš spojku), pak ložiska na kolech, při zatáčkách. Převodovka jestli řadí dobře 1-2-3 a 3-2-1, často s tím jsou problémy a chodí to přes zuby-synchrony.
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw